Norsk | Svenska | Português | Italiano | Français | Espanõl | Dansk | Deutsch   Contact   Advertising   Sitemap

Welcome to our football live scores, results & fixtures from Germany Amateur.
Select a league to see results and fixtures from each round of this season and previous seasons from that league. This section features:
Regionalliga North live scores, Regionalliga South live scores, Oberliga Baden Wuerttemberg live scores, Bayernliga live scores, Oberliga Bayern Relegation/Promotion live scores, NRW Sommerliga live scores, Promotion to Regionalliga Bayern live scores, Oberliga NOFV North live scores, Landespokal Baden-Württemberg live scores, Oberliga Relegation live scores, Oberliga Westfalen live scores, Oberliga NOFV South live scores, Promotion to Regionalliga Northeast live scores, Oberliga NOFV Relegation live scores, Hessenliga live scores, Hessenliga, Relegation/Promotion live scores, Westfalen U19 Cup live scores, Landespokal Saarland live scores, Oberliga Southwest live scores, Bundesliga, Women live scores, Regionalliga West live scores, NRW-Liga live scores, Bremen-Liga live scores, Verbandsliga Berlin live scores, Landespokal Suedwest live scores, Landespokal Sachsen Anhalt live scores, Oberliga Hamburg live scores, Diebels Cup Niederrhein live scores, Landespokal Sachsen live scores, Westfalen Pokal live scores, Landespokal Berlin live scores, Landespokal Thüringen live scores, Landespokal Mittelrhein live scores, Bayern Landesliga Mitte live scores, Bayerischer Toto Pokal live scores, Landespokal Hessen live scores, chleswig-Holstein-/Hamburgliga Promotion Playoffs live scores, Oberliga Baden Wuerttemberg Promotion live scores, Schleswig-Holstein-Liga live scores, Oberliga Niedersachsen West live scores, Oberliga Niedersachsen Ost live scores, DFB Pokal, Women live scores, A-Jun-BL N/N-E live scores, U17 Bundesliga Nord/Nordost live scores, DFB U19 Cup live scores, 2ndBundesliga Staffel Nord live scores, Landespokal Südbaden live scores, Rheinlandpokal live scores, A-Jun-BL, Playoffs live scores, A-Jun-BL West live scores, A-Jun-BL S/S-W live scores, U17 Bundesliga West live scores, U17 Bundesliga Süd/Südwest live scores, U17 Bundesliga Süd/Südwest Relegation/Promotion live scores, A-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Relegation/Prom live scores, A-Junioren-Bundesliga Süd/Südwest Relegation/Promo live scores, U19 League Final Round live scores, U17 League Final Round live scores, Oberliga Niedersachsen Promotion Playoffs live scores, Oberliga Niedersachsen Rel/ Pro Round Gr. A live scores, Oberliga Niedersachsen Rel/ Pro Round Gr. B live scores, Oberliga Niedersachsen, Relegation live scores, Oberliga Niedersachsen live scores, Berlin Pilsner Pokal live scores, Landespokal Niederrhein live scores, Landespokal Mecklenburg-Vorpommern live scores, Promotion to Regionalliga North live scores, Bundesliga Cup Women, Group A live scores, Bundesliga Cup Women, Group B live scores, Regionalliga Southwest live scores, Regionalliga, Promotion Playoffs live scores, Promotion to Regionalliga Southwest live scores, Regionalliga Northeast live scores, Regionalliga Bavaria live scores, Regionalliga Bavaria, Relegation/Promotion live scores, Bayernliga North live scores, Bayernliga South live scores, Bayernliga, Relegation live scores, Oberliga Niederrhein live scores, Oberliga Mittelrhein live scores, Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar live scores

Football Live Scores > Germany Amateur
 ADVERTISEMENT

Germany Amateur - Livescores, Results & Fixtures

14:00
VfL Wolfsburg II
-
FC St. Pauli II
14:00
VfB Lübeck
-
TSV Havelse
13:00
Werder Bremen II
-
Eintracht Braunschweig II
13:45
ETSV Weiche Flensburg
-
Hannover 96 II
14:00
BV Cloppenburg
-
FT Braunschweig
14:00
Goslarer SC
-
FC Lahti
14:00
Eintracht Norderstedt
-
Hamburger SV II
14:00
Hansa Luneburg
-
BSV Rehden
14:00
VfB Oldenburg
-
VfR Neumunster
FT
Eintracht Braunschweig II
1-1
VfL Wolfsburg II
PST
Hannover 96 II
-
Eintracht Norderstedt
FT
Hamburger SV II
2-2
VfB Lübeck
FT
FC St. Pauli II
4-2
VfB Oldenburg
FT
BSV Rehden
1-3
ETSV Weiche Flensburg
FT
FT Braunschweig
0-4
Werder Bremen II
FT
VfR Neumunster
0-1
Goslarer SC
FT
BV Cloppenburg
4-1
Hansa Luneburg
FT
FC Lahti
4-3
TSV Havelse
FT
SV Waldhof Mannheim
0-0
Bahlinger SC
FT
SpVgg Neckarelz
0-0
Kehler FV
FT
FC Nottingen
0-0
Stuttgarter Kickers II
FT
FSV Hollenbach
0-0
FC Normannia Gmund
FT
SGV Freiberg
0-0
TSG Weinheim
FT
VfB Neckarrems
0-0
SSV Reutlingen
FT
SV Linx
0-0
FV Illertissen
FT
VfL Kirchheim
0-0
Astoria Walldorf
FT
ASV Durlach
0-0
FC 08 Villingen
FT
FSV Optik Rathenow
0-0
LFC 1892 Berlin
FT
Germania Schoneiche
0-0
Hansa Rostock II
FT
Brandenburger SC
0-0
Ludwigsfelder FC
FT
Malchower SV
0-0
Berliner AK 07
FT
Reinickendorfer Fuchse
0-0
Anker Wismar
FT
Tennis Borussia Berlin
0-0
Torgelower Greif
FT
TSG Neustrelitz
0-0
Union Berlin 2
FT
BFC Dynamo
0-0
SV Altludersdorf
FT
Germania Halberstadt
0-0
FSV Zwickau
FT
FSV Budissa Bautzen
0-0
FSV Wacker 03 Gotha
FT
Chemnitzer FC II
0-0
Rot-Weiss Erfurt II
FT
Dynamo Dresden II
0-0
Sachsen Leipzig
FT
FC Erzgebirge Aue II
0-0
VfB Auerbach
FT
FSV Luckenwalde
0-0
FC Magdeburg II
FT
Lokomotive Leipzig
0-0
SC Borea Dresden
FT
Carl Zeiss Jena II
0-0
VfL Halle
FT
Bayern Munich
7-0
Herforder SV
FT
TSG 1899 Hoffenheim
1-7
FFC Frankfurt
FT
FCR Duisburg
1-1
USV Jena
FT
Bayer Leverkusen
5-1
SC Freiburg
FT
VfL Wolfsburg
4-0
SG Essen-Schönebeck
FT
Turbine Potsdam
2-0
SC Sand
FT
Rot-Weiss Essen
3-0
Fortuna Düsseldorf II
FT
KFC Uerdingen
0-3
Mönchengladbach II
FT
Hennef 05
1-0
1. FC Cologne II
FT
SG Wattenscheid 09
1-0
SF Lotte
FT
SF Siegen
1-0
SC Wiedenbrück
FT
SC Verl
0-0
Aachen
FT
SV Rödinghausen
1-2
VfL Bochum II
FT
FC Viktoria Cologne
1-2
Oberhausen
FT
FC Schalke 04 II
2-0
FC Kray
FT
FCR Duisburg
1-0
USV Jena
PST
FSV Gutersloh
-
FFC Frankfurt
PST
Bayern Munich
-
FCR Duisburg
PST
Turbine Potsdam
-
SG Essen-Schönebeck
PST
SC Bad Neuenahr
-
Hamburger SV
PST
FSV Gutersloh
-
FFC Frankfurt
FT
Turbine Potsdam
1-0
SG Essen-Schönebeck
FT
SC Bad Neuenahr
3-1
Hamburger SV
PST
FSV Gutersloh
-
FFC Frankfurt
FT
Bayern Munich
3-0
FCR Duisburg
FT
FSV Gutersloh
0-4
FFC Frankfurt
FT
FFC Frankfurt
2-1
Turbine Potsdam
FT
TB Neckarhausen
0-9
Borussia M'gladbach
FT
Tebe Berlin
1-10
USV Jena
FT
Hamburger SV
3-2
FC Lokomotive Leipzig
F-AP
SC Bad Neuenahr
5-6
Bayern Munich
FT
FFC Frankfurt
5-1
Turbine Potsdam
FT
FSV Gutersloh
0-7
FCR Duisburg
F-AP
FFC Frankfurt
7-6
FCR Duisburg
FT
Bayern Munich
5-2
Hamburger SV
FT
FFC Frankfurt
0-2
Bayern Munich
FT
TSG 1899 Hoffenheim
1-5
Bayern Munich
PST
VfL Wolfsburg
-
USV Jena
FT
SC Freiburg
6-2
Herforder SV
FT
SC Sand
0-1
Turbine Potsdam
FT
VfL Wolfsburg
3-0
USV Jena
FT
SC Freiburg
0-5
VfL Wolfsburg
F-AET
Turbine Potsdam
4-1
Bayern Munich
FT
VfL Wolfsburg
3-2
Turbine Potsdam
FT
SC Freiburg
1-0
BV Cloppenburg
FT
Werder Bremen
0-8
FFC Frankfurt
FT
USV Jena
0-2
SC Sand
FT
SG Essen-Schönebeck
5-2
FC Cologne
F-AET
SG Essen-Schönebeck
1-0
SC Freiburg
FT
FFC Frankfurt
2-0
SC Sand
FT
SG Essen-Schönebeck
0-3
FFC Frankfurt
FT
Schott Mainz
7-1
VfL Sindelfingen
FT
SV Blau Weiss Berlin
1-5
Holstein Kiel
13:30
USV Jena
-
Bayern Munich
14:00
Bayer Leverkusen
-
FFC Frankfurt
FT
VfL Wolfsburg
8-0
BV Cloppenburg
19:30
TuS Koblenz
-
Astoria Walldorf
14:00
Hessen Kassel
-
TSG Hoffenheim II
14:00
FC Nottingen
-
Elversberg 07
14:00
SV Waldhof Mannheim
-
SC Freiburg II
14:00
Eintracht Trier
-
SpVgg Neckarelz
14:00
Offenbach
-
FK Pirmasens
14:00
SV Niederauerbach
-
KSV Baunatal
14:00
1. FC Kaiserslautern II
-
Wormatia Worms
18:30
1. FC Saarbrücken
-
FC Homburg
FT
FK Pirmasens
0-3
SV Waldhof Mannheim
FT
Offenbach
3-0
1. FC Kaiserslautern II
FT
SV Waldhof Mannheim
0-0
FC Homburg
FT
RB Leipzig
2-0
SF Lotte
FT
Holstein Kiel
2-0
Hessen Kassel
FT
Elversberg 07
3-2
TSV 1860 München II
F-AET
SF Lotte
2-2
RB Leipzig
FT
Hessen Kassel
1-2
Holstein Kiel
PST
TSV 1860 München II
-
Elversberg 07
FT
TSV 1860 München II
1-1
Elversberg 07
FT
TSG Neustrelitz
0-2
FSV Mainz 05 II
FT
Fortuna Cologne
1-0
Bayern Munich II
FT
SG Sonnenhof Grossaspach
0-0
VfL Wolfsburg II
FT
FSV Mainz 05 II
3-1
TSG Neustrelitz
FT
Bayern Munich II
2-1
Fortuna Cologne
FT
VfL Wolfsburg II
0-1
SG Sonnenhof Grossaspach
18:30
VfB Auerbach
-
VFC Plauen
18:30
TSG Neustrelitz
-
BFC Dynamo
19:00
1. FC Magdeburg
-
Hertha BSC Berlin II
12:30
Wacker Nordhausen
-
Union Berlin 2
13:30
FSV Budissa Bautzen
-
Carl Zeiss Jena
13:30
FSV Zwickau
-
Germania Halberstadt
13:30
ZFC Meuselwitz
-
SV Babelsberg
13:30
Berliner AK 07
-
FC Viktoria Berlin
FT
Torgelower Greif
0-2
TSG Neustrelitz
PST
FSV Zwickau
-
Carl Zeiss Jena
FT
Hertha BSC Berlin II
1-0
Lokomotive Leipzig
FT
VFC Plauen
2-1
FSV Optik Rathenow
FT
ZFC Meuselwitz
1-1
Germania Halberstadt
FT
RB Leipzig
1-1
Union Berlin 2
FT
Energie Cottbus II
1-1
Berliner AK 07
FT
1. FC Magdeburg
1-0
VfB Auerbach
FT
VfB Auerbach
5-0
ZFC Meuselwitz
FT
Carl Zeiss Jena
0-0
1. FC Magdeburg
FT
FSV Optik Rathenow
2-1
Hertha BSC Berlin II
FT
Berliner AK 07
1-0
FSV Zwickau
FT
Union Berlin 2
2-2
Energie Cottbus II
FT
TSG Neustrelitz
1-2
RB Leipzig
FT
Lokomotive Leipzig
3-1
Torgelower Greif
FT
Germania Halberstadt
2-0
VFC Plauen
FT
VFC Plauen
2-3
VfB Auerbach
FT
Carl Zeiss Jena
2-2
Berliner AK 07
FT
Torgelower Greif
1-1
FSV Optik Rathenow
FT
FSV Zwickau
4-0
Union Berlin 2
FT
Energie Cottbus II
1-1
TSG Neustrelitz
FT
Hertha BSC Berlin II
1-1
Germania Halberstadt
FT
1. FC Magdeburg
3-0
ZFC Meuselwitz
FT
Lokomotive Leipzig
1-3
RB Leipzig
FT
VfB Auerbach
1-0
Hertha BSC Berlin II
FT
Union Berlin 2
0-1
Carl Zeiss Jena
FT
Berliner AK 07
1-1
1. FC Magdeburg
FT
FSV Optik Rathenow
2-4
RB Leipzig
FT
TSG Neustrelitz
0-0
FSV Zwickau
FT
Lokomotive Leipzig
0-1
Energie Cottbus II
FT
ZFC Meuselwitz
1-0
VFC Plauen
FT
Germania Halberstadt
1-0
Torgelower Greif
FT
Torgelower Greif
2-1
VfB Auerbach
FT
FSV Zwickau
1-0
Lokomotive Leipzig
FT
Carl Zeiss Jena
2-1
TSG Neustrelitz
FT
RB Leipzig
3-0
Germania Halberstadt
FT
Berliner AK 07
0-0
Union Berlin 2
FT
Energie Cottbus II
2-3
FSV Optik Rathenow
FT
1. FC Magdeburg
1-0
VFC Plauen
FT
Hertha BSC Berlin II
0-1
ZFC Meuselwitz
FT
Union Berlin 2
0-3
1. FC Magdeburg
FT
FSV Optik Rathenow
1-1
FSV Zwickau
FT
Lokomotive Leipzig
1-0
Carl Zeiss Jena
FT
VfB Auerbach
3-4
RB Leipzig
FT
ZFC Meuselwitz
1-0
Torgelower Greif
FT
VFC Plauen
3-3
Hertha BSC Berlin II
FT
TSG Neustrelitz
1-0
Berliner AK 07
FT
Germania Halberstadt
2-1
Energie Cottbus II
FT
FSV Zwickau
0-0
Carl Zeiss Jena
FT
RB Leipzig
2-0
ZFC Meuselwitz
FT
Torgelower Greif
1-1
VFC Plauen
FT
Berliner AK 07
1-0
Lokomotive Leipzig
FT
FSV Zwickau
3-0
Germania Halberstadt
FT
Carl Zeiss Jena
3-0
FSV Optik Rathenow
FT
Union Berlin 2
0-0
TSG Neustrelitz
FT
Energie Cottbus II
1-1
VfB Auerbach
FT
1. FC Magdeburg
0-2
Hertha BSC Berlin II
FT
VFC Plauen
1-1
RB Leipzig
FT
Germania Halberstadt
0-2
Carl Zeiss Jena
FT
FSV Optik Rathenow
0-0
Berliner AK 07
FT
Lokomotive Leipzig
0-5
Union Berlin 2
FT
VfB Auerbach
1-1
FSV Zwickau
FT
ZFC Meuselwitz
2-1
Energie Cottbus II
FT
Hertha BSC Berlin II
4-1
Torgelower Greif
FT
TSG Neustrelitz
2-2
1. FC Magdeburg
FT
Carl Zeiss Jena
5-3
VfB Auerbach
FT
Berliner AK 07
1-1
Germania Halberstadt
FT
Union Berlin 2
2-1
FSV Optik Rathenow
FT
TSG Neustrelitz
3-1
Lokomotive Leipzig
FT
RB Leipzig
2-0
Hertha BSC Berlin II
FT
1. FC Magdeburg
2-0
Torgelower Greif
PST
FSV Zwickau
-
ZFC Meuselwitz
FT
Energie Cottbus II
0-1
VFC Plauen
FT
Lokomotive Leipzig
3-0
1. FC Magdeburg
FT
FSV Optik Rathenow
0-1
TSG Neustrelitz
FT
VfB Auerbach
0-0
Berliner AK 07
FT
VFC Plauen
0-3
FSV Zwickau
FT
Hertha BSC Berlin II
1-1
Energie Cottbus II
FT
ZFC Meuselwitz
0-0
Carl Zeiss Jena
FT
Torgelower Greif
0-4
RB Leipzig
FT
Germania Halberstadt
1-1
Union Berlin 2
FT
FSV Zwickau
2-0
ZFC Meuselwitz
FT
Carl Zeiss Jena
0-0
VFC Plauen
FT
Berliner AK 07
2-0
ZFC Meuselwitz
FT
Lokomotive Leipzig
0-2
FSV Optik Rathenow
FT
Energie Cottbus II
2-2
Torgelower Greif
FT
FSV Zwickau
2-1
Hertha BSC Berlin II
FT
Union Berlin 2
0-0
VfB Auerbach
FT
TSG Neustrelitz
1-2
Germania Halberstadt
FT
1. FC Magdeburg
1-4
RB Leipzig
FT
RB Leipzig
3-0
Energie Cottbus II
FT
VfB Auerbach
1-0
TSG Neustrelitz
FT
FSV Optik Rathenow
0-3
1. FC Magdeburg
FT
ZFC Meuselwitz
3-0
Union Berlin 2
FT
Germania Halberstadt
0-0
Lokomotive Leipzig
FT
VFC Plauen
0-0
Berliner AK 07
FT
Hertha BSC Berlin II
0-1
Carl Zeiss Jena
FT
Torgelower Greif
0-5
FSV Zwickau
FT
1. FC Magdeburg
2-2
Energie Cottbus II
FT
Carl Zeiss Jena
2-1
Torgelower Greif
FT
FSV Zwickau
0-1
RB Leipzig
FT
Lokomotive Leipzig
1-0
VfB Auerbach
FT
TSG Neustrelitz
0-2
ZFC Meuselwitz
FT
FSV Optik Rathenow
4-1
Germania Halberstadt
FT
Berliner AK 07
1-1
Hertha BSC Berlin II
FT
Union Berlin 2
2-2
VFC Plauen
PST
Energie Cottbus II
-
FSV Zwickau
FT
1. FC Magdeburg
0-2
Germania Halberstadt
FT
Torgelower Greif
0-2
Berliner AK 07
PST
Hertha BSC Berlin II
-
Union Berlin 2
PST
VfB Auerbach
-
FSV Optik Rathenow
FT
ZFC Meuselwitz
2-1
Lokomotive Leipzig
PST
VFC Plauen
-
TSG Neustrelitz
FT
RB Leipzig
1-1
Carl Zeiss Jena
PST
Lokomotive Leipzig
-
VFC Plauen
PST
FSV Optik Rathenow
-
ZFC Meuselwitz
FT
Carl Zeiss Jena
2-0
Energie Cottbus II
PST
TSG Neustrelitz
-
Hertha BSC Berlin II
PST
Berliner AK 07
-
RB Leipzig
PST
FSV Zwickau
-
1. FC Magdeburg
PST
Germania Halberstadt
-
VfB Auerbach
PST
Union Berlin 2
-
Torgelower Greif
PST
Hertha BSC Berlin II
-
Union Berlin 2
PST
Hertha BSC Berlin II
-
Union Berlin 2
FT
Energie Cottbus II
0-0
FSV Zwickau
FT
Lokomotive Leipzig
2-2
VFC Plauen
PST
Berliner AK 07
-
Energie Cottbus II
FT
FSV Optik Rathenow
2-1
VFC Plauen
FT
VfB Auerbach
0-2
1. FC Magdeburg
PST
Carl Zeiss Jena
-
FSV Zwickau
PST
Germania Halberstadt
-
ZFC Meuselwitz
PST
Lokomotive Leipzig
-
Hertha BSC Berlin II
PST
Union Berlin 2
-
RB Leipzig
PST
TSG Neustrelitz
-
Torgelower Greif
FT
RB Leipzig
1-0
TSG Neustrelitz
FT
FSV Zwickau
0-0
Berliner AK 07
FT
Germania Halberstadt
4-1
VfB Auerbach
PST
1. FC Magdeburg
-
Carl Zeiss Jena
PST
Torgelower Greif
-
Lokomotive Leipzig
PST
Hertha BSC Berlin II
-
FSV Optik Rathenow
PST
VFC Plauen
-
Germania Halberstadt
PST
ZFC Meuselwitz
-
VfB Auerbach
PST
Energie Cottbus II
-
Union Berlin 2
PST
VfB Auerbach
-
VFC Plauen
PST
Union Berlin 2
-
FSV Zwickau
PST
FSV Optik Rathenow
-
Torgelower Greif
PST
Berliner AK 07
-
Carl Zeiss Jena
PST
Germania Halberstadt
-
Hertha BSC Berlin II
PST
ZFC Meuselwitz
-
1. FC Magdeburg
PST
TSG Neustrelitz
-
Energie Cottbus II
PST
RB Leipzig
-
Lokomotive Leipzig
PST
VFC Plauen
-
ZFC Meuselwitz
FT
RB Leipzig
2-1
FSV Optik Rathenow
PST
Torgelower Greif
-
Germania Halberstadt
PST
FSV Zwickau
-
TSG Neustrelitz
FT
Hertha BSC Berlin II
2-0
VfB Auerbach
PST
1. FC Magdeburg
-
Berliner AK 07
PST
Carl Zeiss Jena
-
Union Berlin 2
FT
Energie Cottbus II
1-1
Lokomotive Leipzig
FT
FSV Optik Rathenow
2-0
ZFC Meuselwitz
PST
Hertha BSC Berlin II
-
Union Berlin 2
FT
VFC Plauen
3-3
1. FC Magdeburg
FT
Lokomotive Leipzig
0-3
FSV Zwickau
FT
ZFC Meuselwitz
0-2
Hertha BSC Berlin II
FT
Germania Halberstadt
0-0
RB Leipzig
PST
VfB Auerbach
-
Torgelower Greif
PST
TSG Neustrelitz
-
Carl Zeiss Jena
PST
FSV Optik Rathenow
-
Energie Cottbus II
PST
Union Berlin 2
-
Berliner AK 07
PST
TSG Neustrelitz
-
Hertha BSC Berlin II
FT
RB Leipzig
1-0
VfB Auerbach
PST
Torgelower Greif
-
ZFC Meuselwitz
PST
FSV Zwickau
-
FSV Optik Rathenow
PST
Berliner AK 07
-
TSG Neustrelitz
FT
Union Berlin 2
1-2
Berliner AK 07
PST
Hertha BSC Berlin II
-
VFC Plauen
PST
Energie Cottbus II
-
Germania Halberstadt
PST
1. FC Magdeburg
-
Union Berlin 2
PST
Carl Zeiss Jena
-
Lokomotive Leipzig
PST
Berliner AK 07
-
RB Leipzig
PST
Germania Halberstadt
-
ZFC Meuselwitz
PST
Hertha BSC Berlin II
-
Union Berlin 2
PST
FSV Zwickau
-
1. FC Magdeburg
FT
VFC Plauen
1-2
TSG Neustrelitz
PST
VfB Auerbach
-
FSV Optik Rathenow
FT
Carl Zeiss Jena
1-1
FSV Zwickau
FT
Energie Cottbus II
4-1
Union Berlin 2
PST
Torgelower Greif
-
Lokomotive Leipzig
FT
RB Leipzig
1-0
Berliner AK 07
FT
TSG Neustrelitz
3-1
Hertha BSC Berlin II
FT
VFC Plauen
3-0
Torgelower Greif
PST
Hertha BSC Berlin II
-
1. FC Magdeburg
FT
TSG Neustrelitz
0-0
Union Berlin 2
PST
VfB Auerbach
-
Energie Cottbus II
PST
Lokomotive Leipzig
-
Berliner AK 07
FT
ZFC Meuselwitz
0-0
RB Leipzig
PST
Germania Halberstadt
-
FSV Zwickau
PST
FSV Optik Rathenow
-
Carl Zeiss Jena
FT
Hertha BSC Berlin II
3-2
VFC Plauen
PST
Berliner AK 07
-
Energie Cottbus II
FT
ZFC Meuselwitz
2-0
1. FC Magdeburg
FT
Union Berlin 2
1-2
RB Leipzig
FT
TSG Neustrelitz
3-2
Torgelower Greif
FT
Carl Zeiss Jena
1-1
Germania Halberstadt
FT
Berliner AK 07
2-1
FSV Optik Rathenow
FT
1. FC Magdeburg
2-2
TSG Neustrelitz
FT
Torgelower Greif
0-4
Hertha BSC Berlin II
FT
Union Berlin 2
0-1
Lokomotive Leipzig
FT
FSV Zwickau
1-1
VfB Auerbach
FT
Energie Cottbus II
2-3
ZFC Meuselwitz
FT
RB Leipzig
2-2
VFC Plauen
PST
Torgelower Greif
-
Lokomotive Leipzig
FT
TSG Neustrelitz
2-3
Carl Zeiss Jena
PST
Berliner AK 07
-
Energie Cottbus II
FT
FSV Zwickau
0-0
FSV Optik Rathenow
FT
1. FC Magdeburg
1-2
Union Berlin 2
FT
Lokomotive Leipzig
0-0
Berliner AK 07
FT
ZFC Meuselwitz
3-2
FSV Zwickau
FT
Germania Halberstadt
0-1
Berliner AK 07
FT
Lokomotive Leipzig
3-0
TSG Neustrelitz
FT
Torgelower Greif
1-2
1. FC Magdeburg
FT
Hertha BSC Berlin II
1-2
RB Leipzig
FT
VfB Auerbach
1-1
Carl Zeiss Jena
FT
VFC Plauen
2-0
Energie Cottbus II
FT
FSV Optik Rathenow
3-2
Union Berlin 2
FT
FSV Zwickau
2-0
1. FC Magdeburg
FT
Carl Zeiss Jena
3-0
Lokomotive Leipzig
FT
TSG Neustrelitz
3-0
Energie Cottbus II
FT
Hertha BSC Berlin II
3-1
FSV Optik Rathenow
FT
Union Berlin 2
3-1
Torgelower Greif
FT
ZFC Meuselwitz
5-2
VfB Auerbach
FT
FSV Zwickau
3-1
VFC Plauen
FT
Berliner AK 07
2-0
VfB Auerbach
FT
Carl Zeiss Jena
4-1
ZFC Meuselwitz
FT
RB Leipzig
5-0
Torgelower Greif
FT
Energie Cottbus II
0-1
Hertha BSC Berlin II
FT
TSG Neustrelitz
1-0
FSV Optik Rathenow
FT
Union Berlin 2
1-1
Germania Halberstadt
FT
1. FC Magdeburg
3-2
Lokomotive Leipzig
FT
FSV Zwickau
1-1
TSG Neustrelitz
PST
Torgelower Greif
-
ZFC Meuselwitz
FT
VFC Plauen
1-2
Germania Halberstadt
FT
Lokomotive Leipzig
4-0
Hertha BSC Berlin II
FT
1. FC Magdeburg
2-1
Carl Zeiss Jena
FT
VfB Auerbach
0-1
Energie Cottbus II
FT
Hertha BSC Berlin II
1-2
FSV Zwickau
FT
FSV Optik Rathenow
1-1
Lokomotive Leipzig
FT
Germania Halberstadt
1-1
TSG Neustrelitz
FT
VfB Auerbach
2-1
Union Berlin 2
FT
ZFC Meuselwitz
0-2
Berliner AK 07
FT
Torgelower Greif
0-0
Energie Cottbus II
FT
RB Leipzig
4-0
1. FC Magdeburg
FT
VFC Plauen
1-3
Carl Zeiss Jena
FT
Germania Halberstadt
1-1
ZFC Meuselwitz
FT
FSV Optik Rathenow
1-1
Torgelower Greif
FT
Energie Cottbus II
0-1
Germania Halberstadt
FT
1. FC Magdeburg
1-1
Berliner AK 07
FT
Hertha BSC Berlin II
1-3
Union Berlin 2
FT
VfB Auerbach
1-2
VFC Plauen
FT
Carl Zeiss Jena
2-1
Hertha BSC Berlin II
FT
Energie Cottbus II
1-4
RB Leipzig
FT
FSV Zwickau
4-0
Torgelower Greif
FT
1. FC Magdeburg
1-0
FSV Optik Rathenow
FT
Berliner AK 07
2-2
VFC Plauen
FT
Union Berlin 2
2-0
ZFC Meuselwitz
FT
TSG Neustrelitz
4-4
VfB Auerbach
FT
Lokomotive Leipzig
1-1
Germania Halberstadt
FT
FSV Optik Rathenow
2-1
Energie Cottbus II
FT
Berliner AK 07
2-1
Carl Zeiss Jena
FT
RB Leipzig
0-0
Lokomotive Leipzig
FT
Germania Halberstadt
1-2
Hertha BSC Berlin II
FT
VfB Auerbach
0-0
Torgelower Greif
FT
Union Berlin 2
1-3
FSV Zwickau
FT
Energie Cottbus II
0-2
1. FC Magdeburg
FT
Torgelower Greif
1-1
Carl Zeiss Jena
FT
VfB Auerbach
0-0
Lokomotive Leipzig
FT
VFC Plauen
2-2
Union Berlin 2
FT
Germania Halberstadt
0-0
FSV Optik Rathenow
FT
ZFC Meuselwitz
0-0
TSG Neustrelitz
FT
RB Leipzig
0-0
FSV Zwickau
FT
Hertha BSC Berlin II
2-0
Berliner AK 07
FT
Torgelower Greif
2-1
Germania Halberstadt
FT
VFC Plauen
2-1
ZFC Meuselwitz
FT
VfB Auerbach
1-1
FSV Optik Rathenow
FT
Berliner AK 07
2-1
TSG Neustrelitz
FT
Hertha BSC Berlin II
3-2
1. FC Magdeburg
FT
Carl Zeiss Jena
1-0
Union Berlin 2
FT
Torgelower Greif
0-1
ZFC Meuselwitz
FT
Germania Halberstadt
2-2
1. FC Magdeburg
FT
FSV Zwickau
0-0
Energie Cottbus II
FT
Carl Zeiss Jena
4-5
RB Leipzig
FT
Berliner AK 07
2-0
Torgelower Greif
FT
FSV Optik Rathenow
3-1
VfB Auerbach
FT
TSG Neustrelitz
4-2
VFC Plauen
FT
Union Berlin 2
0-1
Hertha BSC Berlin II
FT
Lokomotive Leipzig
2-2
ZFC Meuselwitz
FT
Berliner AK 07
6-0
Energie Cottbus II
FT
Torgelower Greif
2-5
Lokomotive Leipzig
FT
Germania Halberstadt
0-0
FSV Zwickau
FT
FSV Optik Rathenow
0-3
Carl Zeiss Jena
FT
VfB Auerbach
2-1
Germania Halberstadt
FT
1. FC Magdeburg
0-0
FSV Zwickau
FT
Energie Cottbus II
1-4
Carl Zeiss Jena
FT
Torgelower Greif
0-3
Union Berlin 2
FT
Hertha BSC Berlin II
3-1
TSG Neustrelitz
FT
VFC Plauen
1-2
Lokomotive Leipzig
FT
ZFC Meuselwitz
5-0
FSV Optik Rathenow
FT
Berliner AK 07
1-1
RB Leipzig
FT
FC Viktoria Berlin
1-1
Berliner AK 07
FT
SV Babelsberg
1-0
Lokomotive Leipzig
FT
VFC Plauen
2-4
Union Berlin 2
FT
Wacker Nordhausen
3-1
Germania Halberstadt
FT
Hertha BSC Berlin II
1-1
VfB Auerbach
FT
TSG Neustrelitz
1-1
Carl Zeiss Jena
FT
Union Berlin 2
3-1
Wacker Nordhausen
FT
VfB Auerbach
0-3
SV Babelsberg
FT
FSV Optik Rathenow
1-0
TSG Neustrelitz
FT
Berliner AK 07
3-1
1. FC Magdeburg
FT
Germania Halberstadt
2-2
FC Viktoria Berlin
FT
FSV Zwickau
5-3
Hertha BSC Berlin II
FT
Carl Zeiss Jena
4-2
VFC Plauen
FT
Lokomotive Leipzig
1-3
ZFC Meuselwitz
FT
FC Viktoria Berlin
1-1
Union Berlin 2
FT
Lokomotive Leipzig
1-1
VfB Auerbach
FT
ZFC Meuselwitz
1-3
TSG Neustrelitz
FT
Hertha BSC Berlin II
0-3
Berliner AK 07
FT
VFC Plauen
1-1
FSV Optik Rathenow
FT
SV Babelsberg
2-1
FSV Zwickau
FT
Wacker Nordhausen
2-2
Carl Zeiss Jena
FT
1. FC Magdeburg
3-1
Germania Halberstadt
FT
VfB Auerbach
3-1
ZFC Meuselwitz
FT
Carl Zeiss Jena
1-1
FC Viktoria Berlin
FT
Berliner AK 07
3-1
SV Babelsberg
FT
FSV Optik Rathenow
2-1
Wacker Nordhausen
FT
TSG Neustrelitz
5-0
VFC Plauen
FT
FSV Zwickau
2-1
Lokomotive Leipzig
FT
Germania Halberstadt
1-0
Hertha BSC Berlin II
FT
Union Berlin 2
3-1
1. FC Magdeburg
FT
SV Babelsberg
2-4
Germania Halberstadt
FT
Hertha BSC Berlin II
1-1
Union Berlin 2
FT
VfB Auerbach
1-0
FSV Zwickau
FT
ZFC Meuselwitz
1-3
VFC Plauen
FT
FC Viktoria Berlin
0-0
FSV Optik Rathenow
FT
Wacker Nordhausen
1-2
TSG Neustrelitz
FT
Lokomotive Leipzig
0-2
Berliner AK 07
FT
1. FC Magdeburg
2-0
Carl Zeiss Jena
FT
ZFC Meuselwitz
0-1
FSV Optik Rathenow
FT
VFC Plauen
1-0
Wacker Nordhausen
FT
Carl Zeiss Jena
2-0
Hertha BSC Berlin II
FT
Union Berlin 2
1-1
SV Babelsberg
FT
Germania Halberstadt
1-0
Lokomotive Leipzig
FT
Berliner AK 07
1-1
VfB Auerbach
FT
FSV Zwickau
1-0
ZFC Meuselwitz
FT
TSG Neustrelitz
2-0
FC Viktoria Berlin
FT
FSV Optik Rathenow
1-2
1. FC Magdeburg
FT
1. FC Magdeburg
6-0
FSV Zwickau
FT
Lokomotive Leipzig
0-2
Union Berlin 2
FT
Hertha BSC Berlin II
2-1
FSV Optik Rathenow
FT
VfB Auerbach
1-2
Germania Halberstadt
FT
SV Babelsberg
0-1
Carl Zeiss Jena
FT
ZFC Meuselwitz
1-0
Wacker Nordhausen
FT
FSV Zwickau
0-2
Berliner AK 07
FT
FC Viktoria Berlin
1-1
VFC Plauen
FT
1. FC Magdeburg
1-2
TSG Neustrelitz
FT
Union Berlin 2
4-1
VfB Auerbach
FT
VFC Plauen
2-2
1. FC Magdeburg
FT
FSV Optik Rathenow
0-2
SV Babelsberg
FT
TSG Neustrelitz
1-0
Hertha BSC Berlin II
FT
Wacker Nordhausen
2-1
FC Viktoria Berlin
FT
Berliner AK 07
3-0
ZFC Meuselwitz
FT
Germania Halberstadt
2-1
FSV Zwickau
FT
Carl Zeiss Jena
2-1
Lokomotive Leipzig
FT
SV Babelsberg
1-2
TSG Neustrelitz
FT
FSV Zwickau
5-3
Union Berlin 2
FT
Hertha BSC Berlin II
1-2
VFC Plauen
FT
Lokomotive Leipzig
4-2
FSV Optik Rathenow
FT
VfB Auerbach
0-4
Carl Zeiss Jena
FT
Berliner AK 07
5-1
Germania Halberstadt
FT
1. FC Magdeburg
1-0
Wacker Nordhausen
FT
ZFC Meuselwitz
0-1
FC Viktoria Berlin
FT
Carl Zeiss Jena
1-1
FSV Zwickau
FT
FSV Optik Rathenow
1-2
VfB Auerbach
FT
TSG Neustrelitz
2-0
Lokomotive Leipzig
FT
VFC Plauen
2-2
SV Babelsberg
FT
Wacker Nordhausen
1-1
Hertha BSC Berlin II
FT
FC Viktoria Berlin
2-2
1. FC Magdeburg
FT
Germania Halberstadt
1-2
ZFC Meuselwitz
FT
Union Berlin 2
2-2
Berliner AK 07
FT
VfB Auerbach
0-1
TSG Neustrelitz
FT
Lokomotive Leipzig
0-0
VFC Plauen
FT
Berliner AK 07
1-2
Carl Zeiss Jena
FT
SV Babelsberg
2-3
Wacker Nordhausen
FT
FSV Zwickau
1-1
FSV Optik Rathenow
FT
Germania Halberstadt
3-8
Union Berlin 2
FT
Hertha BSC Berlin II
1-2
FC Viktoria Berlin
FT
ZFC Meuselwitz
1-2
1. FC Magdeburg
FT
Union Berlin 2
3-0
ZFC Meuselwitz
FT
FC Viktoria Berlin
1-3
SV Babelsberg
FT
VFC Plauen
3-0
VfB Auerbach
FT
FSV Optik Rathenow
0-1
Berliner AK 07
FT
TSG Neustrelitz
3-0
FSV Zwickau
FT
Wacker Nordhausen
1-2
Lokomotive Leipzig
FT
1. FC Magdeburg
4-1
Hertha BSC Berlin II
FT
Carl Zeiss Jena
2-0
Germania Halberstadt
FT
SV Babelsberg
2-2
1. FC Magdeburg
FT
FSV Zwickau
2-1
VFC Plauen
FT
Germania Halberstadt
2-1
FSV Optik Rathenow
FT
ZFC Meuselwitz
2-1
Hertha BSC Berlin II
FT
Lokomotive Leipzig
0-1
FC Viktoria Berlin
FT
VfB Auerbach
2-3
Wacker Nordhausen
FT
Union Berlin 2
3-3
Carl Zeiss Jena
FT
Berliner AK 07
0-2
TSG Neustrelitz
FT
Wacker Nordhausen
0-2
FSV Zwickau
FT
FSV Zwickau
0-2
1. FC Magdeburg
FT
FSV Optik Rathenow
2-5
Union Berlin 2
FT
TSG Neustrelitz
0-0
Germania Halberstadt
FT
FC Viktoria Berlin
3-3
VfB Auerbach
FT
1. FC Magdeburg
3-1
Lokomotive Leipzig
FT
ZFC Meuselwitz
0-0
Carl Zeiss Jena
FT
VFC Plauen
2-0
Berliner AK 07
FT
Hertha BSC Berlin II
5-2
SV Babelsberg
FT
SV Babelsberg
3-4
ZFC Meuselwitz
FT
Carl Zeiss Jena
2-2
FSV Optik Rathenow
FT
VfB Auerbach
1-2
1. FC Magdeburg
PST
Lokomotive Leipzig
-
Hertha BSC Berlin II
FT
FSV Zwickau
1-1
FC Viktoria Berlin
FT
Berliner AK 07
1-3
Wacker Nordhausen
FT
Germania Halberstadt
3-1
VFC Plauen
FT
Union Berlin 2
0-1
TSG Neustrelitz
FT
VfB Auerbach
4-0
Hertha BSC Berlin II
FT
FSV Optik Rathenow
0-1
ZFC Meuselwitz
PST
Lokomotive Leipzig
-
SV Babelsberg
FT
Carl Zeiss Jena
3-1
TSG Neustrelitz
FT
Union Berlin 2
2-2
VFC Plauen
FT
Germania Halberstadt
1-2
Wacker Nordhausen
PST
Berliner AK 07
-
FC Viktoria Berlin
PST
Berliner AK 07
-
FC Viktoria Berlin
FT
Berliner AK 07
2-4
FC Viktoria Berlin
FT
Lokomotive Leipzig
0-1
Hertha BSC Berlin II
FT
FC Viktoria Berlin
2-1
Germania Halberstadt
FT
ZFC Meuselwitz
0-0
Lokomotive Leipzig
FT
SV Babelsberg
0-2
VfB Auerbach
FT
Hertha BSC Berlin II
2-0
FSV Zwickau
FT
1. FC Magdeburg
2-1
Berliner AK 07
FT
VFC Plauen
1-1
Carl Zeiss Jena
FT
TSG Neustrelitz
2-0
FSV Optik Rathenow
FT
Wacker Nordhausen
3-2
Union Berlin 2
FT
VfB Auerbach
2-0
Lokomotive Leipzig
FT
FSV Optik Rathenow
1-3
VFC Plauen
FT
Carl Zeiss Jena
1-2
Wacker Nordhausen
FT
FSV Zwickau
0-0
SV Babelsberg
FT
Union Berlin 2
3-0
FC Viktoria Berlin
FT
Berliner AK 07
0-1
Hertha BSC Berlin II
FT
TSG Neustrelitz
3-2
ZFC Meuselwitz
FT
Germania Halberstadt
0-1
1. FC Magdeburg
FT
SV Babelsberg
2-1
Berliner AK 07
FT
1. FC Magdeburg
1-2
Union Berlin 2
FT
Lokomotive Leipzig
1-0
FSV Zwickau
FT
VFC Plauen
3-2
TSG Neustrelitz
FT
Wacker Nordhausen
4-2
FSV Optik Rathenow
FT
FC Viktoria Berlin
1-2
Carl Zeiss Jena
FT
ZFC Meuselwitz
1-2
VfB Auerbach
FT
Hertha BSC Berlin II
0-0
Germania Halberstadt
FT
VFC Plauen
0-1
ZFC Meuselwitz
FT
FSV Optik Rathenow
0-2
FC Viktoria Berlin
FT
TSG Neustrelitz
2-0
Wacker Nordhausen
FT
Union Berlin 2
1-4
Hertha BSC Berlin II
FT
FSV Zwickau
1-0
VfB Auerbach
FT
Germania Halberstadt
1-2
SV Babelsberg
FT
Berliner AK 07
0-0
Lokomotive Leipzig
FT
Carl Zeiss Jena
1-4
1. FC Magdeburg
FT
SV Babelsberg
1-3
Union Berlin 2
FT
FC Viktoria Berlin
4-0
TSG Neustrelitz
FT
Lokomotive Leipzig
1-1
Germania Halberstadt
FT
Hertha BSC Berlin II
2-1
Carl Zeiss Jena
FT
VfB Auerbach
2-0
Berliner AK 07
FT
1. FC Magdeburg
6-0
FSV Optik Rathenow
FT
ZFC Meuselwitz
0-0
FSV Zwickau
FT
Wacker Nordhausen
0-0
VFC Plauen
FT
Union Berlin 2
0-1
Lokomotive Leipzig
FT
FSV Optik Rathenow
2-1
Hertha BSC Berlin II
FT
VFC Plauen
1-1
FC Viktoria Berlin
FT
Berliner AK 07
0-2
FSV Zwickau
FT
Germania Halberstadt
1-3
VfB Auerbach
FT
Wacker Nordhausen
0-1
ZFC Meuselwitz
FT
TSG Neustrelitz
2-1
1. FC Magdeburg
FT
Carl Zeiss Jena
2-0
SV Babelsberg
FT
Lokomotive Leipzig
0-1
SV Babelsberg
FT
FC Viktoria Berlin
0-0
Wacker Nordhausen
FT
Hertha BSC Berlin II
2-3
TSG Neustrelitz
FT
FSV Zwickau
0-0
Germania Halberstadt
FT
VfB Auerbach
1-1
Union Berlin 2
FT
Lokomotive Leipzig
0-4
Carl Zeiss Jena
FT
1. FC Magdeburg
4-2
VFC Plauen
FT
ZFC Meuselwitz
0-2
Berliner AK 07
FT
SV Babelsberg
0-0
FSV Optik Rathenow
FT
VFC Plauen
0-3
Hertha BSC Berlin II
FT
Union Berlin 2
2-1
FSV Zwickau
FT
Carl Zeiss Jena
0-1
VfB Auerbach
FT
FSV Optik Rathenow
0-1
Lokomotive Leipzig
FT
Wacker Nordhausen
3-2
1. FC Magdeburg
FT
TSG Neustrelitz
3-0
SV Babelsberg
FT
Germania Halberstadt
1-2
Berliner AK 07
FT
FC Viktoria Berlin
1-2
ZFC Meuselwitz
FT
1. FC Magdeburg
1-1
FC Viktoria Berlin
FT
Berliner AK 07
1-2
Union Berlin 2
FT
Hertha BSC Berlin II
1-1
Wacker Nordhausen
FT
VfB Auerbach
0-2
FSV Optik Rathenow
FT
ZFC Meuselwitz
0-4
Germania Halberstadt
FT
Lokomotive Leipzig
3-2
TSG Neustrelitz
FT
FSV Zwickau
2-1
Carl Zeiss Jena
FT
SV Babelsberg
1-2
VFC Plauen
FT
VFC Plauen
3-3
Lokomotive Leipzig
FT
FC Viktoria Berlin
1-1
Hertha BSC Berlin II
FT
1. FC Magdeburg
6-2
ZFC Meuselwitz
FT
Wacker Nordhausen
1-0
SV Babelsberg
FT
TSG Neustrelitz
4-1
VfB Auerbach
FT
FSV Optik Rathenow
0-3
FSV Zwickau
FT
Carl Zeiss Jena
3-0
Berliner AK 07
FT
Union Berlin 2
2-3
Germania Halberstadt
FT
VfB Auerbach
1-0
VFC Plauen
FT
SV Babelsberg
2-2
FC Viktoria Berlin
FT
Berliner AK 07
0-4
FSV Optik Rathenow
FT
ZFC Meuselwitz
1-1
Union Berlin 2
FT
Hertha BSC Berlin II
2-1
1. FC Magdeburg
FT
Lokomotive Leipzig
3-0
Wacker Nordhausen
FT
FSV Zwickau
2-0
TSG Neustrelitz
FT
Germania Halberstadt
1-2
Carl Zeiss Jena
FT
Hertha BSC Berlin II
0-2
ZFC Meuselwitz
FT
Carl Zeiss Jena
1-3
Union Berlin 2
FT
VFC Plauen
1-1
FSV Zwickau
FT
1. FC Magdeburg
3-0
SV Babelsberg
FT
Wacker Nordhausen
3-1
VfB Auerbach
FT
TSG Neustrelitz
3-1
Berliner AK 07
FT
FSV Optik Rathenow
1-4
Germania Halberstadt
FT
FC Viktoria Berlin
2-2
Lokomotive Leipzig
FT
Carl Zeiss Jena
2-1
ZFC Meuselwitz
FT
Union Berlin 2
0-2
FSV Optik Rathenow
FT
Germania Halberstadt
2-3
TSG Neustrelitz
FT
Berliner AK 07
1-1
VFC Plauen
FT
FSV Zwickau
4-0
Wacker Nordhausen
FT
VfB Auerbach
3-0
FC Viktoria Berlin
FT
Lokomotive Leipzig
2-1
1. FC Magdeburg
FT
SV Babelsberg
1-0
Hertha BSC Berlin II
FT
FSV Optik Rathenow
4-1
Carl Zeiss Jena
FT
ZFC Meuselwitz
1-0
SV Babelsberg
FT
Hertha BSC Berlin II
1-1
Lokomotive Leipzig
FT
1. FC Magdeburg
2-1
VfB Auerbach
FT
FC Viktoria Berlin
2-0
FSV Zwickau
FT
Wacker Nordhausen
3-2
Berliner AK 07
FT
VFC Plauen
6-1
Germania Halberstadt
FT
TSG Neustrelitz
5-0
Union Berlin 2
FT
TSG Neustrelitz
1-2
FC Viktoria Berlin
FT
VfB Auerbach
3-3
ZFC Meuselwitz
FT
1. FC Magdeburg
3-2
Union Berlin 2
FT
Carl Zeiss Jena
1-1
BFC Dynamo
FT
FSV Zwickau
0-0
VFC Plauen
FT
Wacker Nordhausen
1-0
SV Babelsberg
FT
Berliner AK 07
1-0
Germania Halberstadt
FT
FSV Budissa Bautzen
1-0
Hertha BSC Berlin II
FT
SV Babelsberg
2-0
Berliner AK 07
FT
VFC Plauen
0-2
Wacker Nordhausen
FT
Hertha BSC Berlin II
2-2
Carl Zeiss Jena
FT
ZFC Meuselwitz
0-1
FSV Zwickau
FT
BFC Dynamo
0-0
VfB Auerbach
FT
FC Viktoria Berlin
0-1
FSV Budissa Bautzen
FT
Union Berlin 2
1-3
TSG Neustrelitz
FT
Germania Halberstadt
4-2
1. FC Magdeburg
FT
VfB Auerbach
0-2
FSV Zwickau
FT
Wacker Nordhausen
2-0
ZFC Meuselwitz
FT
Berliner AK 07
1-4
VFC Plauen
FT
TSG Neustrelitz
3-2
Germania Halberstadt
FT
FSV Budissa Bautzen
0-2
Union Berlin 2
FT
BFC Dynamo
0-3
Hertha BSC Berlin II
FT
SV Babelsberg
1-0
TSG Neustrelitz
FT
FC Viktoria Berlin
1-3
BFC Dynamo
FT
Union Berlin 2
3-1
Carl Zeiss Jena
FT
FSV Zwickau
3-0
Wacker Nordhausen
FT
ZFC Meuselwitz
0-1
Berliner AK 07
FT
Hertha BSC Berlin II
6-0
VfB Auerbach
FT
Germania Halberstadt
0-0
FSV Budissa Bautzen
FT
VFC Plauen
2-2
1. FC Magdeburg
FT
1. FC Magdeburg
1-0
SV Babelsberg
FT
Hertha BSC Berlin II
1-2
FC Viktoria Berlin
FT
BFC Dynamo
1-3
Union Berlin 2
FT
Carl Zeiss Jena
1-0
Germania Halberstadt
FT
TSG Neustrelitz
0-1
VFC Plauen
FT
1. FC Magdeburg
3-0
ZFC Meuselwitz
FT
Berliner AK 07
2-3
FSV Zwickau
FT
FSV Budissa Bautzen
2-0
SV Babelsberg
FT
VfB Auerbach
4-2
Wacker Nordhausen
FT
Carl Zeiss Jena
3-1
FC Viktoria Berlin
FT
SV Babelsberg
2-2
Carl Zeiss Jena
FT
Wacker Nordhausen
4-0
Berliner AK 07
FT
Union Berlin 2
1-1
Hertha BSC Berlin II
FT
ZFC Meuselwitz
4-1
TSG Neustrelitz
FT
FC Viktoria Berlin
0-0
VfB Auerbach
FT
Germania Halberstadt
0-3
BFC Dynamo
FT
VFC Plauen
0-0
FSV Budissa Bautzen
FT
1. FC Magdeburg
1-1
Wacker Nordhausen
FT
Carl Zeiss Jena
5-0
VFC Plauen
FT
BFC Dynamo
1-0
SV Babelsberg
FT
FC Viktoria Berlin
2-3
Union Berlin 2
FT
VfB Auerbach
1-3
Berliner AK 07
FT
TSG Neustrelitz
0-0
FSV Zwickau
FT
FSV Budissa Bautzen
2-1
ZFC Meuselwitz
FT
Hertha BSC Berlin II
3-1
Germania Halberstadt
FT
Union Berlin 2
4-0
VfB Auerbach
FT
SV Babelsberg
3-0
Hertha BSC Berlin II
FT
Berliner AK 07
2-1
1. FC Magdeburg
FT
VFC Plauen
1-2
BFC Dynamo
FT
ZFC Meuselwitz
2-3
Carl Zeiss Jena
FT
FSV Zwickau
0-0
FSV Budissa Bautzen
FT
Wacker Nordhausen
2-1
TSG Neustrelitz
FT
Germania Halberstadt
2-0
FC Viktoria Berlin
FT
VfB Auerbach
2-1
1. FC Magdeburg
FT
FSV Budissa Bautzen
1-2
Wacker Nordhausen
FT
BFC Dynamo
3-1
ZFC Meuselwitz
FT
Carl Zeiss Jena
0-2
FSV Zwickau
FT
Hertha BSC Berlin II
0-1
VFC Plauen
FT
FC Viktoria Berlin
1-1
SV Babelsberg
FT
Union Berlin 2
0-3
Germania Halberstadt
FT
TSG Neustrelitz
1-2
Berliner AK 07
FT
FSV Zwickau
1-0
1. FC Magdeburg
FT
FSV Zwickau
0-0
BFC Dynamo
FT
SV Babelsberg
3-2
Union Berlin 2
FT
Wacker Nordhausen
1-2
Carl Zeiss Jena
FT
1. FC Magdeburg
1-2
TSG Neustrelitz
FT
Berliner AK 07
0-0
FSV Budissa Bautzen
FT
Germania Halberstadt
2-0
VfB Auerbach
FT
VFC Plauen
0-2
FC Viktoria Berlin
FT
ZFC Meuselwitz
0-1
Hertha BSC Berlin II
FT
FSV Budissa Bautzen
0-6
1. FC Magdeburg
FT
Germania Halberstadt
0-2
SV Babelsberg
FT
BFC Dynamo
0-2
Wacker Nordhausen
FT
Carl Zeiss Jena
0-0
Berliner AK 07
FT
Hertha BSC Berlin II
0-0
FSV Zwickau
FT
FC Viktoria Berlin
1-1
ZFC Meuselwitz
FT
Union Berlin 2
1-0
VFC Plauen
FT
VfB Auerbach
2-1
TSG Neustrelitz
FT
VFC Plauen
0-0
Germania Halberstadt
FT
SV Babelsberg
1-1
VfB Auerbach
FT
TSG Neustrelitz
2-0
FSV Budissa Bautzen
FT
Wacker Nordhausen
2-1
Hertha BSC Berlin II
FT
ZFC Meuselwitz
2-0
Union Berlin 2
FT
FSV Zwickau
3-0
FC Viktoria Berlin
FT
BFC Dynamo
0-0
Berliner AK 07
FT
1. FC Magdeburg
3-0
Carl Zeiss Jena
FT
SV Babelsberg
0-0
VFC Plauen
FT
Hertha BSC Berlin II
2-1
Berliner AK 07
FT
BFC Dynamo
0-1
1. FC Magdeburg
FT
Carl Zeiss Jena
2-2
TSG Neustrelitz
FT
Germania Halberstadt
0-2
ZFC Meuselwitz
FT
Union Berlin 2
3-3
FSV Zwickau
FT
VfB Auerbach
2-1
FSV Budissa Bautzen
FT
FC Viktoria Berlin
1-2
Wacker Nordhausen
19:00
Bayern Munich II
-
TSV Buchbach
14:00
FC Eintracht Bamberg 2010
-
FC Ingolstadt II
14:00
FC Memmingen
-
FC Kickers Wurzburg
14:00
SpVgg Greuther Fürth II
-
TSV 1860 München II
14:00
SV Schalding-Heining
-
SV Heimstetten
14:00
SV Seligenporten
-
FV Illertissen
14:00
VfR Garching
-
FC Augsburg II
14:00
SpVgg Bayreuth
-
Schweinfurt 05
18:00
1 FC Nuremberg II
-
Wacker Burghausen
FT
Wacker Burghausen
2-0
SV Schalding-Heining
FT
FC Ingolstadt II
1-1
SV Seligenporten
FT
TSV 1860 München II
2-3
VfR Garching
FT
SV Heimstetten
1-2
Bayern Munich II
FT
FV Illertissen
1-1
FC Memmingen
FT
TSV Buchbach
0-3
SpVgg Bayreuth
FT
FC Augsburg II
3-1
FC Eintracht Bamberg 2010
FT
Schweinfurt 05
2-1
SpVgg Greuther Fürth II
FT
TSV Aubstadt
2-3
Schweinfurt 05
FT
FC Pipinsried
2-2
TSV 1860 Rosenheim
FT
TSV 1860 Rosenheim
1-0
FC Pipinsried
FT
Schweinfurt 05
4-1
TSV Aubstadt
FT
TSV 1860 Rosenheim
0-1
Schweinfurt 05
FT
Schweinfurt 05
5-1
TSV 1860 Rosenheim




Bet365
Ladbrokes
Bwin
Free TV
20 Nov, 19:10 CET | Tour ..
Souza - Clezar
20 Nov, 19:30 CET | Monte ..
Samper-Montana - Olivo
20 Nov, 20:05 CET | Andri ..
Mektic - Berrer
20 Nov, 21:00 CET | Monte ..
Ficovich - Jarry
20 Nov, 21:05 CET | Andri ..
Licciardi - Wang
20 Nov, 21:10 CET | Lima, ..
Podlipnik-Castillo - And ..
20 Nov, 21:25 CET | Tour ..
Schwartzman - Rola
20 Nov, 21:30 CET | Prime ..
Universidad Cesar Vallej ..
20 Nov, 21:30 CET | Prime ..
Universidad Cesar Vallej ..
20 Nov, 23:00 CET | Prime ..
Club Guarani - Cerro Por ..
21 Nov, 00:45 CET | Copa ..
Boca Juniors - River Plate
21 Nov, 02:00 CET | Prime ..
Sporting Cristal - Alian ..
21 Nov, 09:40 CET | A-League
Melbourne Victory - Bris ..
21 Nov, 11:45 CET | A-League
Perth Glory FC - Welling ..
21 Nov, 14:30 CET | India ..
Kerala Blasters FC - Atl ..
21 Nov, 18:00 CET | 1. HNL
NK Osijek - NK Istra 1961
ADVERTISEMENT