Norsk | Svenska | Português | Italiano | Français | Espanõl | Dansk | Deutsch   Contact   Advertising   Sitemap

Welcome to our football live scores, results & fixtures from International Clubs.
Select a league to see results and fixtures from each round of this season and previous seasons from that league. This section features:
UEFA Champions League, Knockout stage live scores, UEFA Champions League, Qualification live scores, UEFA Champions League, Group A live scores, UEFA Champions League, Group B live scores, UEFA Champions League, Group C live scores, UEFA Champions League, Group D live scores, UEFA Champions League, Group E live scores, UEFA Champions League, Group F live scores, UEFA Champions League, Group G live scores, UEFA Champions League, Group H live scores, SuperLiga live scores, Baltic League live scores, Baltic League, Group A live scores, Baltic League, Group B live scores, Baltic League, Group C live scores, Baltic League, Group D live scores, FIFA Club World Cup live scores, Torneio do Guadiana live scores, Gulf Clubs Championship live scores, Copa Libertadores live scores, Copa Libertadores, Group 1 live scores, Copa Libertadores, Group 2 live scores, Copa Libertadores, Group 3 live scores, Copa Libertadores, Group 4 live scores, Copa Libertadores, Group 5 live scores, Copa Libertadores, Group 6 live scores, Copa Libertadores, Group 7 live scores, Copa Libertadores, Group 8 live scores, Caf Confederations Cup live scores, Copa Libertadores, Qualification live scores, Nordurlandsmot live scores, Lengjubikarinn-A, Men live scores, Lengjubikarinn-B, Men live scores, Lengjubikarinn-C, Men live scores, Lengjubikarinn-A, Women live scores, Lengjubikarinn-B, Women live scores, Lengjubikarinn-C, Women live scores, Uusi Lahti Cup live scores, SA Pre Season Cup live scores, CONCACAF Champions Cup live scores, AFC Champions League, Knockout stage live scores, AFC Champions League, Group B live scores, AFC Champions League, Group C live scores, AFC Champions League, Group D live scores, AFC Champions League, Group E live scores, AFC Champions League, Group F live scores, AFC Champions League, Group G live scores, AFC Champions League, Group A live scores, Club Friendly Games, Women live scores, AFC Champions League, Qualification live scores, AFC Champions League, Group H live scores, UEFA Super Cup live scores, Peace Cup Group A live scores, Peace Cup Group B live scores, Peace Cup live scores, Peace Cup Group C live scores, Peace Cup Group D live scores, Copa Sudamericana live scores, UEFA Cup, Women live scores, Uhrencup live scores, Recopa Sudamericana live scores, CONCACAF Champions League, Qualification live scores, CONCACAF Champions League, Group 1 live scores, CONCACAF Champions League, Group 2 live scores, CONCACAF Champions League, Group 3 live scores, CONCACAF Champions League, Group 4 live scores, Torneio Internacional Cidade de Braga live scores, CONCACAF Champions League, Knockout stage live scores, North African Cup Winners Cup live scores, North African Cup of Champions live scores, CONCACAF Champions League, Group 5 live scores, CONCACAF Champions League, Group 6 live scores, CONCACAF Champions League, Group 7 live scores, CONCACAF Champions League, Group 8 live scores, Russian Railways Cup live scores, AFC Cup, Playoffs (d.n.u.) live scores, Newcastle Gateshead Cup live scores, LIX Teresa Herrera live scores, AFC Cup, Group A (d.n.u.) live scores, AFC Cup, Group B (d.n.u.) live scores, AFC Cup, Group C (d.n.u.) live scores, AFC Cup, Group D (d.n.u.) live scores, AFC Cup, Group E (d.n.u.) live scores, AFC Cup, Group F (d.n.u.) live scores, AFC Cup, Group G (d.n.u.) live scores, AFC Cup, Group H (d.n.u.) live scores, CFU Club Championship live scores, AFC Cup, Group A live scores, AFC Cup, Group B live scores, AFC Cup, Group C live scores, AFC Cup, Group D live scores, AFC Cup, Group E live scores, AFC Cup, Group F live scores, AFC Cup, Group H live scores, AFC Cup, Group G live scores, Reykjavikurmot, Men live scores, Reykjavikurmot, Women live scores, Faxafloamot, Women live scores, AFC Cup, Knockout stage live scores, AFC Cup, Qualification live scores, UEFA Europa League, Group A live scores, UEFA Europa League, Knockout stage live scores, UEFA Europa League, Qualification live scores, UEFA Europa League, Group B live scores, UEFA Europa League, Group C live scores, UEFA Europa League, Group D live scores, UEFA Europa League, Group E live scores, UEFA Europa League, Group F live scores, UEFA Europa League, Group G live scores, UEFA Europa League, Group H live scores, UEFA Europa League, Group I live scores, UEFA Europa League, Group J live scores, UEFA Europa League, Group K live scores, UEFA Europa League, Group L live scores, Wembley Cup live scores, UEFA Champions League Women, Qualification Group 1 live scores, UEFA Champions League Women, Qualification Group 2 live scores, UEFA Champions League Women, Qualification Group 3 live scores, UEFA Champions League Women, Qualification Group 4 live scores, UEFA Champions League Women, Qualification Group 5 live scores, UEFA Champions League Women, Qualification Group 6 live scores, UEFA Champions League Women, Qualification Group 7 live scores, UEFA Champions League, Women live scores, AFC Presidents Cup live scores, Commonwealth of Independent States Cup live scores, UEFA Champions League Women, Qualification Group 8 live scores, Setanta Sports Cup live scores, Setanta Sports Cup, Group 1 live scores, Setanta Sports Cup, Group 2 live scores, Setanta Sports Cup, Group 3 live scores, Club Friendly Games live scores, Audi Cup live scores, Dublin Super Cup live scores, Copa AeroSur live scores, Kampiun Cup 2011 live scores, Tishreen Cup live scores, Copa de Oro live scores, Copa Ciudad de Mar del Plata live scores, Copa Ciudad de Mendoza live scores, Copa Provincia de Buenos Aires live scores, Copa Luis Nofal live scores, Copa del Sol, Red Group live scores, Copa del Sol, Final round live scores, Copa del Sol, Blue Group live scores, Copa del Sol live scores, CAF Champions League, Qualification live scores, CAF Champions League, Group A live scores, CAF Champions League, Group B live scores, CAF Champions League, Knockout stage live scores, CAF Confederations Cup, Group A live scores, CAF Confederations Cup, Group B live scores, CAF Confederations Cup, Qualification live scores, OFC Champions League, Final round live scores, OFC Champions League, Group A live scores, OFC Champions League, Group B live scores, OFC Champions League, Group C live scores, Torneos de Verano live scores, UEFA Youth League, Knockout stage live scores, CAF Super Cup live scores, Emirates Cup live scores, Premier League Asia Trophy live scores, International Champions Cup live scores, International Champions Cup, Group A live scores, International Champions Cup, Group B live scores, International Champions Cup, Final live scores, Copa EuroAmericana live scores, UEFA Youth League, Group A live scores, UEFA Youth League, Group B live scores, UEFA Youth League, Group C live scores, UEFA Youth League, Group D live scores, UEFA Youth League, Group E live scores, UEFA Youth League, Group F live scores, UEFA Youth League, Group G live scores, UEFA Youth League, Group H live scores, UEFA Youth League, Knockout stage live scores, Copa Suruga Bank live scores, Berlusconi Trophy live scores

Football Live Scores > International Clubs
 ADVERTISEMENT

International Clubs - Livescores, Results & Fixtures

F-AET
HJK Helsinki
2-0
Ekranas Panevez
FT
FC Santa Coloma
0-2
F91 Dudelange
FT
SP Tre Fiori
0-3
Valletta
45'
F91 Dudelange
2-0
FC Santa Coloma
FT
Valletta
1-1
SP Tre Fiori
FT
Pyunik
0-4
Viktoria Plzen
FT
Valletta
2-3
Ekranas Panevez
FT
Maribor
2-0
F91 Dudelange
FT
FK Mogren
1-2
Liteks Lovetch
FT
Slovan Bratislava
2-0
Tobol Kostanay
FT
Shamrock Rovers
1-0
Flora Tallinn
FT
FC Zestafoni
3-0
Dacia Chisinau
FT
Maccabi Haifa
5-1
Borac Banja Luka
FT
Malmö FF
2-0
HB Torshavn
FT
Bangor City
0-3
HJK Helsinki
FT
Skenderbeu Korce
0-2
Apoel Nicosia
FT
Dinamo Zagreb
3-0
Neftchi Baku
FT
Sturm Graz
2-0
Fehervar FC
FT
Skonto Riga
0-1
Wisla Krakow
FT
Partizan Belgrade
4-0
Shkendija
FT
FC Linfield
1-1
BATE Borisov
FT
Rosenborg BK
5-0
Breidablik Kopavogur
FT
Flora Tallinn
0-0
Shamrock Rovers
FT
F91 Dudelange
1-3
Maribor
FT
Tobol Kostanay
1-1
Slovan Bratislava
FT
Neftchi Baku
0-0
Dinamo Zagreb
FT
Ekranas Panevez
1-0
Valletta
FT
BATE Borisov
2-0
FC Linfield
FT
HJK Helsinki
10-0
Bangor City
FT
Liteks Lovetch
3-0
FK Mogren
FT
HB Torshavn
1-1
Malmö FF
FT
Viktoria Plzen
5-1
Pyunik
FT
Wisla Krakow
2-0
Skonto Riga
FT
Shkendija
0-1
Partizan Belgrade
FT
Dacia Chisinau
2-0
FC Zestafoni
FT
Apoel Nicosia
4-0
Skenderbeu Korce
FT
Fehervar FC
3-2
Sturm Graz
FT
Borac Banja Luka
3-2
Maccabi Haifa
FT
Breidablik Kopavogur
2-0
Rosenborg BK
FT
Ekranas Panevez
0-0
BATE Borisov
FT
FC Zestafoni
1-1
Sturm Graz
FT
Apoel Nicosia
0-0
Slovan Bratislava
FT
Liteks Lovetch
1-2
Wisla Krakow
FT
Dynamo Kiev
0-2
Rubin Kazan
FT
Genk
2-1
Partizan Belgrade
FT
Rangers
0-1
Malmö FF
FT
Twente
2-0
FC Vaslui
FT
HJK Helsinki
1-2
Dinamo Zagreb
FT
OB
1-1
Panathinaikos
FT
FC København
1-0
Shamrock Rovers
FT
Maccabi Haifa
2-1
Maribor
FT
Standard Liege
1-1
FC Zurich
FT
Benfica
2-0
Trabzonspor
FT
Rosenborg BK
0-1
Viktoria Plzen
FT
BATE Borisov
3-1
Ekranas Panevez
FT
Panathinaikos
3-4
OB
FT
Shamrock Rovers
0-2
FC København
FT
Rubin Kazan
2-1
Dynamo Kiev
FT
Malmö FF
1-1
Rangers
FT
FC Vaslui
0-0
Twente
FT
Viktoria Plzen
3-2
Rosenborg BK
FT
FC Zurich
1-0
Standard Liege
FT
Slovan Bratislava
0-2
Apoel Nicosia
FT
Sturm Graz
1-0
FC Zestafoni
FT
Wisla Krakow
3-1
Liteks Lovetch
FT
Maribor
1-1
Maccabi Haifa
FT
Dinamo Zagreb
1-0
HJK Helsinki
FT
Trabzonspor
1-1
Benfica
FT
Partizan Belgrade
1-1
Genk
FT
BATE Borisov
1-1
Sturm Graz
FT
FC København
1-3
Viktoria Plzen
FT
Arsenal
1-0
Udinese
FT
Twente
2-2
Benfica
FT
Lyon
3-1
Rubin Kazan
FT
Bayern München
2-0
FC Zurich
FT
OB
1-0
Villarreal
FT
Dinamo Zagreb
4-1
Malmö FF
FT
Maccabi Haifa
2-1
Genk
FT
Wisla Krakow
1-0
Apoel Nicosia
FT
FC Zurich
0-1
Bayern München
FT
Malmö FF
2-0
Dinamo Zagreb
FT
Genk
6-2
Maccabi Haifa
FT
Apoel Nicosia
3-1
Wisla Krakow
FT
Villarreal
3-0
OB
FT
Rubin Kazan
1-1
Lyon
FT
Benfica
3-1
Twente
FT
Udinese
1-2
Arsenal
FT
Sturm Graz
0-2
BATE Borisov
FT
Viktoria Plzen
2-1
FC København
FT
F91 Dudelange
7-0
SP Tre Penne
FT
Valletta
8-0
FC Lusitanos
FT
FC Linfield
0-0
B36 Torshavn
F-AP
B36 Torshavn
3-4
FC Linfield
FT
FC Lusitanos
0-1
Valletta
FT
SP Tre Penne
0-4
F91 Dudelange
FT
FC Ulisses Yerevan
0-1
Sheriff Tiraspol
FT
Flora Tallinn
0-2
Basel
FT
Neftchi Baku
3-0
FC Zestafoni
FT
HJK Helsinki
7-0
KR Reykjavik
FT
F91 Dudelange
1-0
Red Bull Salzburg
FT
Slovan Liberec
1-0
Shakhtyor Karagandy
FT
Zilina
1-0
Ironi Kiryat Shmona
FT
TNS
0-0
Helsingborgs IF
FT
Skenderbeu Korce
1-0
Debreceni
FT
Valletta
1-4
Partizan Belgrade
FT
Shamrock Rovers
0-0
Ekranas Panevez
FT
BATE Borisov
3-2
Vardar
FT
AEL Limassol
3-0
FC Linfield
FT
Ludogorets Razgrad
1-1
Dinamo Zagreb
FT
Maribor
4-1
Zeljeznicar
FT
Buducnost Podgorica
0-2
Slask Wroclaw
FT
Molde
3-0
Ventspils
F-AET
Shakhtyor Karagandy
1-1
Slovan Liberec
FT
Ventspils
1-1
Molde
FT
Red Bull Salzburg
4-3
F91 Dudelange
FT
Ironi Kiryat Shmona
2-0
Zilina
FT
FC Zestafoni
2-2
Neftchi Baku
FT
Sheriff Tiraspol
1-0
FC Ulisses Yerevan
FT
Ekranas Panevez
2-1
Shamrock Rovers
FT
Basel
3-0
Flora Tallinn
FT
Debreceni
3-0
Skenderbeu Korce
FT
Partizan Belgrade
3-1
Valletta
FT
Zeljeznicar
1-2
Maribor
FT
KR Reykjavik
1-2
HJK Helsinki
FT
Helsingborgs IF
3-0
TNS
FT
Vardar
0-0
BATE Borisov
FT
Slask Wroclaw
0-1
Buducnost Podgorica
FT
FC Linfield
0-0
AEL Limassol
FT
Dinamo Zagreb
3-2
Ludogorets Razgrad
FT
Dynamo Kiev
2-1
Feyenoord
FT
Motherwell
0-2
Panathinaikos
FT
BATE Borisov
1-1
Debreceni
FT
Ironi Kiryat Shmona
4-0
Neftchi Baku
FT
Sheriff Tiraspol
0-1
Dinamo Zagreb
FT
Molde
0-1
Basel
FT
AEL Limassol
1-0
Partizan Belgrade
FT
Anderlecht
5-0
Ekranas Panevez
FT
Maribor
4-1
F91 Dudelange
FT
FC København
0-0
Club Brugge
FT
Celtic
2-1
HJK Helsinki
FT
Cluj
1-0
Slovan Liberec
FT
Fenerbahce
1-1
FC Vaslui
FT
Slask Wroclaw
0-3
Helsingborgs IF
FT
Feyenoord
0-1
Dynamo Kiev
FT
Debreceni
0-2
BATE Borisov
FT
F91 Dudelange
0-1
Maribor
FT
Helsingborgs IF
3-1
Slask Wroclaw
FT
Neftchi Baku
2-2
Ironi Kiryat Shmona
FT
Slovan Liberec
1-2
Cluj
FT
HJK Helsinki
0-2
Celtic
FT
Ekranas Panevez
0-6
Anderlecht
FT
Basel
1-1
Molde
FT
FC Vaslui
1-4
Fenerbahce
FT
Club Brugge
2-3
FC København
FT
Partizan Belgrade
0-1
AEL Limassol
FT
Panathinaikos
3-0
Motherwell
FT
Dinamo Zagreb
4-0
Sheriff Tiraspol
FT
Spartak Moscow
2-1
Fenerbahce
FT
Basel
1-2
Cluj
FT
Helsingborgs IF
0-2
Celtic
FT
FC København
1-0
Lille
PST
Lille
-
FC København
FT
Mönchengladbach
1-3
Dynamo Kiev
FT
Malaga
2-0
Panathinaikos
FT
Sporting Braga
1-1
Udinese
FT
Dinamo Zagreb
2-1
Maribor
FT
AEL Limassol
2-1
Anderlecht
FT
BATE Borisov
2-0
Ironi Kiryat Shmona
FT
Anderlecht
2-0
AEL Limassol
F-AET
Udinese
5-6
Sporting Braga
FT
Maribor
0-1
Dinamo Zagreb
FT
Ironi Kiryat Shmona
1-1
BATE Borisov
FT
Panathinaikos
0-0
Malaga
FT
Fenerbahce
1-1
Spartak Moscow
FT
Cluj
1-0
Basel
FT
Dynamo Kiev
1-2
Mönchengladbach
FT
Celtic
2-0
Helsingborgs IF
F-AET
Lille
2-0
FC København
FT
FC Shirak Gyumri
3-0
SP Tre Penne
FT
FC Lusitanos
2-2
Eb/Streymur
FT
Eb/Streymur
5-1
FC Lusitanos
FT
SP Tre Penne
1-0
FC Shirak Gyumri
FT
Viktoria Plzen
4-3
Zeljeznicar
FT
BATE Borisov
0-1
Shakhtyor Karagandy
FT
Dinamo Tbilisi
6-1
Eb/Streymur
FT
Sheriff Tiraspol
1-1
FK Sutjeska Niksic
FT
Ekranas Panevez
0-1
FH Hafnarfjördur
FT
Birkirkara FC
0-0
Maribor
FT
CS Fola Esch
0-5
Dinamo Zagreb
FT
Steaua
3-0
Vardar
PST
Celtic
-
Cliftonville
FT
FC Shirak Gyumri
1-1
Partizan Belgrade
FT
HJK Helsinki
0-0
JK Nomme Kalju
FT
Neftchi Baku
0-0
Skenderbeu Korce
FT
Sligo Rovers
0-1
Molde
FT
Elfsborg
7-1
FC Daugava
FT
TNS
1-3
Legia Warszawa
FT
Slovan Bratislava
2-1
Ludogorets Razgrad
FT
Györi ETO
0-2
Maccabi Tel Aviv
FT
Cliftonville
0-3
Celtic
FT
Shakhtyor Karagandy
1-0
BATE Borisov
FT
FC Daugava
0-4
Elfsborg
FT
JK Nomme Kalju
2-1
HJK Helsinki
FT
FK Sutjeska Niksic
0-5
Sheriff Tiraspol
FT
Molde
2-0
Sligo Rovers
F-AET
Skenderbeu Korce
1-0
Neftchi Baku
FT
Eb/Streymur
1-3
Dinamo Tbilisi
FT
Maccabi Tel Aviv
2-1
Györi ETO
FT
Celtic
2-0
Cliftonville
FT
Vardar
1-2
Steaua
FT
Dinamo Zagreb
1-0
CS Fola Esch
FT
Zeljeznicar
1-2
Viktoria Plzen
FT
FH Hafnarfjördur
2-1
Ekranas Panevez
FT
Ludogorets Razgrad
3-0
Slovan Bratislava
FT
Maribor
2-0
Birkirkara FC
FT
Legia Warszawa
1-0
TNS
FT
Partizan Belgrade
0-0
FC Shirak Gyumri
FT
Shakhtyor Karagandy
3-0
Skenderbeu Korce
FT
JK Nomme Kalju
0-4
Viktoria Plzen
FT
Dinamo Tbilisi
0-2
Steaua
FT
FK Austria Vienna
1-0
FH Hafnarfjördur
FT
Basel
1-0
Maccabi Tel Aviv
FT
FC Nordsjælland
0-1
Zenit
FT
PAOK Thessaloniki
0-2
Metalist Kharkiv
FT
PSV
2-0
Zulte Waregem
FT
Dinamo Zagreb
1-0
Sheriff Tiraspol
FT
Lyon
1-0
GC Zurich
FT
Apoel Nicosia
1-1
Maribor
FT
Molde
1-1
Legia Warszawa
FT
Ludogorets Razgrad
2-1
Partizan Belgrade
FT
Red Bull Salzburg
1-1
Fenerbahce
FT
Celtic
1-0
Elfsborg
FT
Maccabi Tel Aviv
3-3
Basel
FT
Steaua
1-1
Dinamo Tbilisi
FT
Skenderbeu Korce
3-2
Shakhtyor Karagandy
FT
Maribor
0-0
Apoel Nicosia
FT
Partizan Belgrade
0-1
Ludogorets Razgrad
FT
Fenerbahce
3-1
Red Bull Salzburg
FT
GC Zurich
0-1
Lyon
FT
Zenit
5-0
FC Nordsjælland
FT
FH Hafnarfjördur
0-0
FK Austria Vienna
FT
Metalist Kharkiv
1-1
PAOK Thessaloniki
FT
Sheriff Tiraspol
0-3
Dinamo Zagreb
FT
Elfsborg
0-0
Celtic
FT
Viktoria Plzen
6-2
JK Nomme Kalju
FT
Zulte Waregem
0-3
PSV
FT
Legia Warszawa
0-0
Molde
FT
Shakhtyor Karagandy
2-0
Celtic
FT
Lyon
0-2
Real Sociedad
FT
Pacos Ferreira
1-4
Zenit
FT
Viktoria Plzen
3-1
Maribor
FT
PSV
1-1
AC Milan
CAN
Schalke 04
-
Metalist Kharkiv
FT
Steaua
1-1
Legia Warszawa
FT
Schalke 04
1-1
PAOK Thessaloniki
FT
Fenerbahce
0-3
Arsenal
FT
Ludogorets Razgrad
2-4
Basel
FT
Dinamo Zagreb
0-2
FK Austria Vienna
FT
Arsenal
2-0
Fenerbahce
FT
PAOK Thessaloniki
2-3
Schalke 04
CAN
Metalist Kharkiv
-
Schalke 04
FT
FK Austria Vienna
2-3
Dinamo Zagreb
FT
Legia Warszawa
2-2
Steaua
FT
Basel
2-0
Ludogorets Razgrad
FT
Zenit
4-2
Pacos Ferreira
FT
AC Milan
3-0
PSV
FT
Maribor
0-1
Viktoria Plzen
FT
Real Sociedad
2-0
Lyon
FT
Celtic
3-0
Shakhtyor Karagandy
FT
FC Santa Coloma
1-0
Banants
FT
SP La Fiorita
0-1
Levadia Tallinn
FT
Lincoln FC
1-1
HB Torshavn
FT
Banants
3-2
FC Santa Coloma
FT
Levadia Tallinn
7-0
SP La Fiorita
FT
HB Torshavn
5-2
Lincoln FC
FT
Valletta
0-1
FK Karabakh
FT
Slovan Bratislava
1-0
TNS
FT
Sheriff Tiraspol
2-0
FK Sutjeska Niksic
FT
BATE Borisov
0-0
Skenderbeu Korce
FT
Zrinjski Mostar
0-0
Maribor
FT
FC Santa Coloma
0-1
Maccabi Tel Aviv
FT
Rab. Skopje
0-0
HJK Helsinki
FT
Sparta Prague
7-0
Levadia Tallinn
FT
Partizan Belgrade
3-0
HB Torshavn
PST
Celtic
-
KR Reykjavik
FT
Dinamo Zagreb
2-0
Vmfd Zalgiris
FT
Cliftonville
0-0
Debreceni
FT
KR Reykjavik
0-1
Celtic
FT
Dinamo Tbilisi
0-1
Aktobe
FT
Ludogorets Razgrad
4-0
F91 Dudelange
FT
Malmö FF
0-0
Ventspils
FT
Strømsgodset
0-1
Steaua
FT
Legia Warszawa
1-1
St. Patricks
FT
FK Sutjeska Niksic
0-3
Sheriff Tiraspol
FT
Levadia Tallinn
1-1
Sparta Prague
FT
F91 Dudelange
1-1
Ludogorets Razgrad
FT
FK Karabakh
4-0
Valletta
FT
Maccabi Tel Aviv
2-0
FC Santa Coloma
FT
TNS
0-2
Slovan Bratislava
FT
Skenderbeu Korce
1-1
BATE Borisov
FT
HB Torshavn
1-3
Partizan Belgrade
FT
Vmfd Zalgiris
0-2
Dinamo Zagreb
FT
Debreceni
2-0
Cliftonville
FT
Celtic
4-0
KR Reykjavik
FT
Aktobe
3-0
Dinamo Tbilisi
FT
Ventspils
0-1
Malmö FF
FT
HJK Helsinki
2-1
Rab. Skopje
FT
Steaua
2-0
Strømsgodset
FT
Maribor
2-0
Zrinjski Mostar
FT
St. Patricks
0-5
Legia Warszawa
FT
Sparta Prague
4-2
Malmö FF
FT
Slovan Bratislava
2-1
Sheriff Tiraspol
FT
Debreceni
1-0
BATE Borisov
FT
Aktobe
2-2
Steaua
FT
FK Karabakh
2-1
Red Bull Salzburg
FT
Dnipro
0-0
FC København
FT
AEL Limassol
1-0
Zenit
FT
HJK Helsinki
2-2
Apoel Nicosia
FT
GC Zurich
0-2
Lille
FT
Ludogorets Razgrad
0-0
Partizan Belgrade
FT
Standard Liege
0-0
Panathinaikos
FT
Feyenoord
1-2
Besiktas
FT
AaB
0-1
Dinamo Zagreb
FT
Maribor
1-0
Maccabi Tel Aviv
FT
Legia Warszawa
4-1
Celtic
FT
BATE Borisov
3-1
Debreceni
FT
Maccabi Tel Aviv
2-2
Maribor
FT
Panathinaikos
1-2
Standard Liege
FT
Lille
1-1
GC Zurich
FT
Zenit
3-0
AEL Limassol
FT
Apoel Nicosia
2-0
HJK Helsinki
FT
Malmö FF
2-0
Sparta Prague
FT
Sheriff Tiraspol
0-0
Slovan Bratislava
FT
Besiktas
3-1
Feyenoord
FT
Steaua
2-1
Aktobe
FT
FC København
2-0
Dnipro
FT
Red Bull Salzburg
2-0
FK Karabakh
FT
Partizan Belgrade
2-2
Ludogorets Razgrad
FT
Dinamo Zagreb
0-2
AaB
FT
Celtic
0-2
Legia Warszawa
FT
Steaua
1-0
Ludogorets Razgrad
FT
Besiktas
0-0
Arsenal
FT
Red Bull Salzburg
2-1
Malmö FF
FT
FC København
2-3
Leverkusen
FT
Napoli
1-1
Bilbao
FT
Standard Liege
0-1
Zenit
FT
Slovan Bratislava
1-1
BATE Borisov
FT
Lille
0-1
FC Porto
FT
Maribor
1-1
Celtic
FT
AaB
1-1
Apoel Nicosia
FT
Zenit
3-0
Standard Liege
FT
BATE Borisov
3-0
Slovan Bratislava
FT
FC Porto
2-0
Lille
FT
Celtic
0-1
Maribor
FT
Apoel Nicosia
4-0
AaB
FT
Malmö FF
3-0
Red Bull Salzburg
FT
Leverkusen
4-0
FC København
FT
Arsenal
1-0
Besiktas
FT
Bilbao
3-1
Napoli
F-AP
Ludogorets Razgrad
7-5
Steaua
FT
Atletico Madrid
4-0
Olympiacos
FT
Malmö FF
0-2
Juventus
FT
Ludogorets Razgrad
2-2
Liverpool
FT
Basel
0-1
Real Madrid
FT
Zenit
1-0
Benfica
FT
Leverkusen
0-1
Monaco
FT
Anderlecht
2-0
Galatasaray SK
FT
Arsenal
2-0
Dortmund
FT
CSKA Moscow
1-1
Roma
FT
Manchester City
3-2
Bayern München
FT
Apoel Nicosia
0-4
FC Barcelona
FT
PSG
3-1
Ajax
FT
Schalke 04
0-5
Chelsea
FT
Sporting
3-1
Maribor
FT
BATE Borisov
0-3
FC Porto
FT
Shakhtar
0-1
Bilbao
FT
Internacional RS
2-0
Banfield
FT
Libertad Asuncion
2-1
Once Caldas
FT
U. de Chile
2-2
Alianza Lima
FT
Guadalajara
3-0
Libertad Asuncion
FT
Flamengo RJ
2-3
U. de Chile
FT
Cruzeiro MG
0-2
Sao Paulo SP
FT
Internacional RS
1-0
Estudiantes
FT
Libertad Asuncion
2-0
Guadalajara
FT
Sao Paulo SP
2-0
Cruzeiro MG
FT
Estudiantes
2-1
Internacional RS
FT
U. de Chile
1-2
Flamengo RJ
FT
Gremio RS
1-2
U. Catolica
FT
Velez Sarsfield
3-0
LDU Quito
FT
Estudiantes
0-0
Cerro Porteño
FT
Jaguares Chiapas
1-1
Junior
FT
Santos SP
1-0
America De Mexico
FT
Once Caldas
1-2
Cruzeiro MG
FT
Penarol
1-1
Internacional RS
FT
Fluminense RJ
3-1
Libertad Asuncion
FT
America De Mexico
0-0
Santos SP
FT
Internacional RS
1-2
Penarol
FT
U. Catolica
1-0
Gremio RS
FT
Cruzeiro MG
0-2
Once Caldas
FT
Libertad Asuncion
3-0
Fluminense RJ
F-AP
Cerro Porteño
5-3
Estudiantes
FT
LDU Quito
0-2
Velez Sarsfield
FT
Junior
3-3
Jaguares Chiapas
FT
Penarol
2-0
U. Catolica
FT
Once Caldas
0-1
Santos SP
FT
Velez Sarsfield
3-0
Libertad Asuncion
FT
Jaguares Chiapas
1-1
Cerro Porteño
FT
Libertad Asuncion
2-4
Velez Sarsfield
FT
Santos SP
1-1
Once Caldas
FT
U. Catolica
2-1
Penarol
FT
Cerro Porteño
1-0
Jaguares Chiapas
FT
Santos SP
1-0
Cerro Porteño
FT
Penarol
1-0
Velez Sarsfield
FT
Cerro Porteño
3-3
Santos SP
FT
Velez Sarsfield
2-1
Penarol
FT
Penarol
0-0
Santos SP
FT
Santos SP
2-1
Penarol
FT
Bolivar La Paz
2-1
Santos SP
FT
Internacional RS
0-0
Fluminense RJ
FT
Nac. Medellin
0-1
Velez Sarsfield
FT
Cruz Azul
1-1
Libertad Asuncion
FT
Boca Juniors
2-1
Union Espanola
FT
Vasco Da Gama RJ
2-1
Lanus
FT
Emelec
0-0
Corinthians SP
FT
Deportivo Quito
4-1
U. de Chile
FT
Velez Sarsfield
1-1
Nac. Medellin
FT
Libertad Asuncion
2-0
Cruz Azul
FT
Union Espanola
2-3
Boca Juniors
F-AP
Lanus
6-6
Vasco Da Gama RJ
FT
Corinthians SP
3-0
Emelec
FT
Santos SP
8-0
Bolivar La Paz
FT
Fluminense RJ
2-1
Internacional RS
FT
U. de Chile
6-0
Deportivo Quito
FT
Vasco Da Gama RJ
0-0
Corinthians SP
FT
Boca Juniors
1-0
Fluminense RJ
FT
Velez Sarsfield
1-0
Santos SP
FT
Fluminense RJ
1-1
Boca Juniors
FT
Corinthians SP
1-0
Vasco Da Gama RJ
F-AP
Santos SP
5-2
Velez Sarsfield
F-AP
U. de Chile
6-4
Libertad Asuncion
FT
Santos SP
0-1
Corinthians SP
FT
Boca Juniors
2-0
U. de Chile
FT
Corinthians SP
1-1
Santos SP
FT
U. de Chile
0-0
Boca Juniors
FT
Boca Juniors
1-1
Corinthians SP
FT
Corinthians SP
2-0
Boca Juniors
FT
Newell's Old Boys
0-1
Velez Sarsfield
FT
Real Garcilaso
1-0
Nacional de Montevideo
FT
Tigre
2-1
Olimpia Asuncion
FT
Club Tijuana
0-0
Palmeiras
FT
Gremio RS
2-1
Santa Fe
FT
Boca Juniors
1-0
Corinthians SP
FT
Sao Paulo SP
1-2
Atletico MG
FT
Emelec
2-1
Fluminense RJ
FT
Fluminense RJ
2-0
Emelec
FT
Atletico MG
4-1
Sao Paulo SP
F-AP
Nacional de Montevideo
2-4
Real Garcilaso
FT
Palmeiras
1-2
Club Tijuana
FT
Velez Sarsfield
1-2
Newell's Old Boys
FT
Corinthians SP
1-1
Boca Juniors
FT
Olimpia Asuncion
2-0
Tigre
FT
Santa Fe
1-0
Gremio RS
FT
Real Garcilaso
1-3
Santa Fe
FT
Fluminense RJ
0-0
Olimpia Asuncion
FT
Boca Juniors
0-0
Newell's Old Boys
FT
Club Tijuana
2-2
Atletico MG
FT
Santa Fe
2-0
Real Garcilaso
F-AP
Newell's Old Boys
10-9
Boca Juniors
FT
Olimpia Asuncion
2-1
Fluminense RJ
FT
Atletico MG
1-1
Club Tijuana
FT
Olimpia Asuncion
2-0
Santa Fe
FT
Newell's Old Boys
2-0
Atletico MG
FT
Santa Fe
1-0
Olimpia Asuncion
F-AP
Atletico MG
5-2
Newell's Old Boys
FT
Olimpia Asuncion
2-0
Atletico MG
F-AP
Atletico MG
6-3
Olimpia Asuncion
FT
Lanus
2-1
Santos
FT
Cruzeiro MG
1-1
Cerro Porteño
FT
Leon
2-2
Bolivar La Paz
FT
The Strongest
2-0
Def Sporting
FT
Bolivar La Paz
1-1
Leon
FT
Nacional Asuncion
1-0
Velez Sarsfield
FT
Nac. Medellin
1-0
Atletico MG
FT
San Lorenzo
1-0
Gremio RS
FT
Santos
0-2
Lanus
FT
Arsenal
0-0
Union Espanola
F-AP
Def Sporting
6-2
The Strongest
FT
Velez Sarsfield
2-2
Nacional Asuncion
FT
Union Espanola
0-1
Arsenal
F-AP
Gremio RS
3-4
San Lorenzo
FT
Cerro Porteño
0-2
Cruzeiro MG
FT
Atletico MG
1-1
Nac. Medellin
FT
Nacional Asuncion
1-0
Arsenal
FT
San Lorenzo
1-0
Cruzeiro MG
FT
Lanus
1-1
Bolivar La Paz
FT
Nac. Medellin
0-2
Def Sporting
FT
Arsenal
0-0
Nacional Asuncion
FT
Cruzeiro MG
1-1
San Lorenzo
FT
Bolivar La Paz
1-0
Lanus
FT
Def Sporting
1-0
Nac. Medellin
FT
Nacional Asuncion
2-0
Def Sporting
FT
San Lorenzo
5-0
Bolivar La Paz
FT
Def Sporting
1-0
Nacional Asuncion
FT
Bolivar La Paz
1-0
San Lorenzo
FT
Nacional Asuncion
1-1
San Lorenzo
FT
San Lorenzo
1-0
Nacional Asuncion
FT
Seongnam
3-0
Gamba Osaka
FT
Suwon
2-0
Beijing Guoan
FT
AL Gharafa
1-0
Pakhtakor
FT
Al-Shabab
3-2
Esteghlal Tehran
FT
Kashima Antlers
0-1
Pohang
F-AET
Adelaide United FC
2-3
Jeonbuk
FT
Al-Hilal
3-0
FC Bunyodkor
FT
Jeonbuk
0-2
Al-Shabab
FT
Seongnam
4-1
Suwon
FT
Zobahan
2-2
Pohang
FT
Al-Hilal
3-0
AL Gharafa
FT
Pohang
1-1
Zobahan
FT
Suwon
2-0
Seongnam
FT
AL Gharafa
4-2
Al-Hilal
FT
Al-Shabab
0-1
Jeonbuk
FT
Al-Shabab
4-3
Seongnam
FT
Zobahan
1-0
Al-Hilal
FT
Seongnam
1-0
Al-Shabab
FT
Al-Hilal
0-1
Zobahan
FT
Seongnam
3-1
Zobahan
FT
Gamba Osaka
0-1
Cerezo Osaka
FT
Jeonbuk
3-0
Tianjin Kangshifu
FT
Foolad Mobarake Sepahan
3-1
FC Bunyodkor
FT
Al-Ittihad
3-1
Al-Hilal
FT
Suwon
2-0
Grampus Eight
FT
Seoul
3-0
Kashima Antlers
FT
Zobahan
4-1
Al-Nasr
FT
Al-Sadd
1-0
Al-Shabab
FT
Cerezo Osaka
4-3
Jeonbuk
FT
Suwon
1-1
Zobahan
FT
Foolad Mobarake Sepahan
1-0
Al-Sadd
FT
Al-Ittihad
3-1
Seoul
FT
Jeonbuk
6-1
Cerezo Osaka
FT
Seoul
1-0
Al-Ittihad
FT
Zobahan
1-2
Suwon
FT
Al-Sadd
1-2
Foolad Mobarake Sepahan
FT
Suwon
0-2
Al-Sadd
FT
Al-Ittihad
2-3
Jeonbuk
FT
Jeonbuk
2-1
Al-Ittihad
FT
Al-Sadd
0-1
Suwon
F-AP
Jeonbuk
4-6
Al-Sadd
F-AP
Al Jazeera
5-7
AL Ahli Jeddah
FT
Foolad Mobarake Sepahan
2-0
Esteghlal Tehran
FT
Al-Ittihad
3-0
Piroozi Perspolis
FT
Al-Hilal
7-1
Baniyas SC
FT
Adelaide United FC
1-0
Grampus Eight
FT
Seongnam
0-1
FC Bunyodkor
FT
Ulsan Hyundai
3-2
Kashiwa Reysol
FT
Guangzhou Pharmaceutical
1-0
FC Tokyo
FT
Adelaide United FC
2-2
FC Bunyodkor
FT
Ulsan Hyundai
1-0
Al-Hilal
FT
Foolad Mobarake Sepahan
0-0
AL Ahli Jeddah
FT
Al-Ittihad
4-2
Guangzhou Pharmaceutical
FT
Guangzhou Pharmaceutical
2-1
Al-Ittihad
FT
AL Ahli Jeddah
4-1
Foolad Mobarake Sepahan
F-AET
FC Bunyodkor
3-2
Adelaide United FC
FT
Al-Hilal