Norsk | Svenska | Português | Italiano | Français | Espanõl | Dansk | Deutsch   Contact   Advertising   Sitemap

Welcome to our football live scores, results & fixtures from Turkey Amateur.
Select a league to see results and fixtures from each round of this season and previous seasons from that league. This section features:
2nd Lig, Beyaz Grup live scores, 2nd Lig, Kirmizi Grup live scores, TFF 2. Lig, Group 3 live scores, TFF 3. Lig, Group 4 live scores, TFF 2. Lig, Group 4 live scores, TFF 2. Lig, Promotion live scores, TFF 2. Lig, Klasman Group 1 live scores, TFF 2. Lig, Klasman Group 2 live scores, TFF 2. Lig, Klasman Group 3 live scores, TFF 2. Lig, Klasman Group 4 live scores, TFF 2. Lig, Klasman Group 5 live scores, 2nd Lig, Promotion Playoffs live scores, TFF 3. Lig, Group 5 live scores, TFF 3. Lig, Promotion live scores, A2 League, Group 1 live scores, A2 League, Group 2 live scores, A2 League, Playoffs live scores, A2 League, Group 3 live scores, A2 League, Group 4 live scores, A2 League, Classification Group 1 live scores, A2 League, Classification Group 2 live scores, A2 League, Classification Group 3 live scores, A2 League, Classification Group 4 live scores, A2 League, Final Group live scores, A2 Ligi, Group 5 live scores, A2 Ligi, Group 6 live scores, A2 Ligi, Group 7 live scores, A2 Ligi, Group 8 live scores, A2 Ligi, Klasman Group 5 live scores, A2 Ligi, Klasman Group 6 live scores, A2 Ligi, Klasman Group 7 live scores, A2 Ligi, Klasman Group 8 live scores, 3. Lig, Group 1 live scores, 3. Lig, Group 2 live scores, 3. Lig, Group 3 live scores, 3.Lig, Playoffs live scores, 3. Lig, Group 1, Playoffs live scores, 3. Lig, Group 2, Playoffs live scores, 3. Lig, Group 3, Playoffs live scores, U21 Ligi, Gr. Super Lig live scores, U21 Ligi, Gr. 1. Lig live scores

Football Live Scores > Turkey Amateur
 ADVERTISEMENT

Turkey Amateur - Livescores, Results & Fixtures

12:30
Pendikspor
-
Kartalspor
12:30
Fatih Karagumruk
-
Turgutluspor
12:30
Aydinspor
-
Trabzon Karadenizspor
12:30
Fethiyespor
-
Ümraniyespor
12:30
Hacettepe
-
Tarsus Idman Yurdu
12:30
Kecioerenguecue
-
Ofspor
12:30
Menemen Belediyespor
-
TKI Tavsanli Linyitspor
12:30
Bayrampasa
-
Konya Sekerspor
12:30
Iskenderun Demir Celikspor
-
Tokatspor
FT
Trabzon Karadenizspor
4-0
Fethiyespor
FT
Ofspor
0-0
Menemen Belediyespor
FT
Tarsus Idman Yurdu
1-1
Yeni Malatyaspor
FT
Ümraniyespor
0-1
Hacettepe
FT
Turgutluspor
0-1
Aydinspor
FT
Kartalspor
0-0
Fatih Karagumruk
FT
Tokatspor
1-3
Pendikspor
FT
Konya Sekerspor
2-2
Iskenderun Demir Celikspor
FT
TKI Tavsanli Linyitspor
0-1
Bayrampasa
12:30
Goztepespor
-
Bugsasspor
12:00
Pazarspor
-
Duzyurtspor
12:00
Gumushane Doganspor
-
Bandirmaspor
12:30
Pursaklarspor AS
-
Hatayspor
12:30
Kirklarelispor
-
Tepecik Belediye
12:30
Nazilli Bld Spor
-
Altay
12:30
Kahramanmarasspor
-
AS Sariyer
12:30
Ankaragucu
-
Diyarbakir Belediye
12:30
Inegolspor
-
Korfez Bld Spor
FT
Diyarbakir Belediye
4-0
Pazarspor
FT
Altay
0-0
Kirklarelispor
FT
Bugsasspor
1-1
Ankaragucu
FT
Hatayspor
2-0
Nazilli Bld Spor
FT
Bandirmaspor
0-0
Goztepespor
FT
Korfez Bld Spor
0-1
Duzyurtspor
FT
Inegolspor
0-0
Kahramanmarasspor
FT
AS Sariyer
0-0
Pursaklarspor AS
FT
Tepecik Belediye
3-1
Gumushane Doganspor
12:00
Batman Petrolspor
-
Nigde Belediyespor
12:00
Sebat Proje Trabzon Akcaabat
-
Tire 1922 Spor
12:30
Kizilcabolukspor
-
Kirikhanspor
12:30
Beypazari Sekerspor
-
Tuzlaspor
12:30
Corum Belediyespor
-
Istanbulspor AS
12:30
Bursa Niluferspor AS
-
Manavgat Evrenseki Spor
12:30
Gaziosmanpasa
-
Ankara Adliyespor
12:30
Zonguldakspor
-
Darica G Birligi
CAN
Bozuyukspor
-
Catalca Spor
12:30
Tire 1922 Spor
-
Zonguldakspor
12:30
Darica G Birligi
-
Beypazari Sekerspor
12:30
Nigde Belediyespor
-
Gaziosmanpasa
12:30
Manavgat Evrenseki Spor
-
Kizilcabolukspor
12:30
Catalca Spor
-
Batman Petrolspor
12:30
Istanbulspor AS
-
Bursa Niluferspor AS
12:30
Kirikhanspor
-
Sebat Proje Trabzon Akcaabat
FT
Manavgat Evrenseki Spor
0-0
Corum Belediyespor
FT
Catalca Spor
1-0
Beypazari Sekerspor
FT
Darica G Birligi
1-1
Tuzlaspor
FT
Kirikhanspor
1-2
Bursa Niluferspor AS
FT
Istanbulspor AS
3-0
Gaziosmanpasa
FT
Ankara Adliyespor
0-2
Batman Petrolspor
FT
Zonguldakspor
3-0
Sebat Proje Trabzon Akcaabat
FT
Tire 1922 Spor
0-1
Kizilcabolukspor
CAN
Nigde Belediyespor
-
Bozuyukspor
12:00
Yeni Diyarbakirspor
-
Eyupspor
12:00
Erzincan Refahiyespor
-
Golcukspor
12:00
Arsynspor
-
68 Yeni Aksarayspor
12:30
Derince Belediyespor
-
Oyak Renaultspor
12:30
Sivas Dort Eylul Belediyespor
-
Sancaktepe Belediye Spor
12:30
Cankiri Bld Spor
-
Cine Madranspor
12:30
Payas Belediye 1975
-
Dardanelspor
12:30
Tekirova Belediyespor
-
Denizli Bld Spor
12:30
Maltepespor
-
Halide Edip Adivarspor
12:30
Golcukspor
-
Cankiri Bld Spor
12:30
Dardanelspor
-
Tekirova Belediyespor
12:30
Cine Madranspor
-
Sivas Dort Eylul Belediyespor
12:30
Denizli Bld Spor
-
Derince Belediyespor
12:30
Eyupspor
-
Payas Belediye 1975
12:30
Halide Edip Adivarspor
-
Yeni Diyarbakirspor
12:30
68 Yeni Aksarayspor
-
Maltepespor
12:30
Sancaktepe Belediye Spor
-
Arsynspor
12:30
Oyak Renaultspor
-
Erzincan Refahiyespor
FT
Dardanelspor
1-1
Yeni Diyarbakirspor
FT
Halide Edip Adivarspor
1-1
Eyupspor
FT
Sancaktepe Belediye Spor
2-2
Cankiri Bld Spor
FT
Golcukspor
0-0
Derince Belediyespor
FT
Oyak Renaultspor
2-1
Tekirova Belediyespor
FT
Denizli Bld Spor
4-0
Payas Belediye 1975
FT
Maltepespor
1-0
Arsynspor
FT
68 Yeni Aksarayspor
2-0
Sivas Dort Eylul Belediyespor
FT
Cine Madranspor
0-2
Erzincan Refahiyespor
12:00
Belediye Vanspor
-
Erzurum Büyüksehir Belediyesi Spor
12:30
Bergama
-
Silivrispor
12:30
Beylerbeyi AS
-
Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor
12:30
FBM Makina Balcova Yasam Spor
-
Kayseri Sekerspor
12:30
Etimesgut Belediyespor
-
Ankara Demirspor
12:30
Orhangazispor
-
Kahramanmaras B.
12:30
Elibol Sandiklispor
-
Ayvalikgucu Belediyespor
12:30
Sakaryaspor
-
Anadolu Uskudar 1908 Spor
12:30
Güngören Bld Spor
-
Erzin Belediyespor
12:00
Erzurum Büyüksehir Belediyesi Spor
-
Etimesgut Belediyespor
12:00
Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor
-
Orhangazispor
12:30
Ayvalikgucu Belediyespor
-
Sakaryaspor
12:30
Ankara Demirspor
-
Beylerbeyi AS
12:30
Anadolu Uskudar 1908 Spor
-
Bergama
12:30
Kayseri Sekerspor
-
Elibol Sandiklispor
12:30
Erzin Belediyespor
-
FBM Makina Balcova Yasam Spor
12:30
Kahramanmaras B.
-
Güngören Bld Spor
12:30
Silivrispor
-
Belediye Vanspor
FT
Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor
2-0
Etimesgut Belediyespor
FT
Erzurum Büyüksehir Belediyesi Spor
3-2
Bergama
FT
Ayvalikgucu Belediyespor
2-0
FBM Makina Balcova Yasam Spor
FT
Erzin Belediyespor
0-0
Kayseri Sekerspor
FT
Silivrispor
2-1
Sakaryaspor
FT
Anadolu Uskudar 1908 Spor
2-0
Elibol Sandiklispor
FT
Güngören Bld Spor
0-1
Orhangazispor
FT
Kahramanmaras B.
2-1
Beylerbeyi AS
FT
Ankara Demirspor
2-1
Belediye Vanspor
11:00
Kasimpasa
-
Akhisar Belediye Genclik VE Spor
11:00
Eskisehirspor
-
Bursaspor
11:00
Balikesirspor
-
Caykur Rizespor
12:00
Kardemir Karabukspor
-
Gaziantepspor
12:00
Mersin Idmanyurdu
-
Trabzonspor
12:00
Sivasspor
-
Besiktas
12:00
Fenerbahce
-
Galatasaray
12:00
Istanbul Basaksehir
-
Torku Konyaspor
12:00
Kayseri Erciyesspor
-
Genclerbirligi
FT
Galatasaray
6-0
Kayseri Erciyesspor
FT
Caykur Rizespor
2-1
Eskisehirspor
FT
Genclerbirligi
2-1
Sivasspor
FT
Torku Konyaspor
1-0
Fenerbahce
FT
Akhisar Belediye Genclik VE Spor
1-2
Istanbul Basaksehir
FT
Bursaspor
4-2
Mersin Idmanyurdu
FT
Besiktas
4-1
Balikesirspor
FT
Gaziantepspor
1-1
Kasimpasa
FT
Trabzonspor
2-2
Kardemir Karabukspor
FT
Eskisehirspor
3-1
Besiktas
11:00
Denizlispor
-
Alanyaspor
11:00
Orduspor
-
Sanliurfaspor
11:00
Gaziantep Buyuksehir Belediyespor
-
Karsiyaka
11:00
Ankaraspor
-
Giresunspor
11:00
Manisaspor
-
Elazigspor
11:00
Adana Demirspor
-
Adanaspor
11:00
Samsunspor
-
Antalyaspor
12:00
Altinordu
-
Boluspor
11:00
Bucaspor
-
Kayserispor
FT
Boluspor
2-1
Bucaspor
FT
Antalyaspor
1-1
Manisaspor
FT
Karsiyaka
0-0
Orduspor
FT
Kayserispor
2-0
Adana Demirspor
FT
Elazigspor
2-2
Gaziantep Buyuksehir Belediyespor
FT
Alanyaspor
3-0
Altinordu
FT
Giresunspor
1-0
Denizlispor
FT
Sanliurfaspor
0-1
Ankaraspor
FT
Adanaspor
3-2
Samsunspor




Bet365
Ladbrokes
Bwin
Free TV
4 Mar, 11:00 CET | Quimp ..
Broady - Kapas
4 Mar, 18:30 CET | Chall ..
FC Wohlen - FC Lugano
4 Mar, 20:00 CET | Schwe ..
SC Buochs - FC St. Gallen
4 Mar, 22:00 CET | Copa ..
Espanyol Barcelona - Ath ..
4 Mar, 23:45 CET | Copa ..
Colo Colo - Atlas
5 Mar, 02:00 CET | CONCA ..
Washington DC Utd - Liga ..
5 Mar, 02:00 CET | Copa ..
Villa Nova MG - Coritiba ..
5 Mar, 02:00 CET | Copa ..
Internacional RS - Club ..
5 Mar, 02:00 CET | CONCA ..
Washington DC Utd - Liga ..
5 Mar, 02:00 CET | Copa ..
Villa Nova MG - Coritiba ..
5 Mar, 02:00 CET | Copa ..
Vitoria Da Conquista BA ..
5 Mar, 02:00 CET | Copa ..
Internacional RS - Club ..
5 Mar, 02:00 CET | Copa ..
CA San Lorenzo - Corinth ..
5 Mar, 04:00 CET | CONCA ..
America de Mexico - Depo ..
6 Mar, 18:30 CET | 2nd B ..
1 FC Nuremberg - 1 FC He ..
6 Mar, 18:30 CET | 2nd B ..
Fortuna Dusseldorf - VfL ..
ADVERTISEMENT